Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előző hónapban (ápr.23-á...

Ha az előző hónapban (ápr.23-án kezdődött volna) nem volt menstruációm, akkor ebben a hónapban május 21-én számÍthatok rá? Elvileg most kéne jönnie, ha áprilisban is lett volna. Vagy mostmár teljesen kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért nem volt menstruációd?Elég zavaros,1 hónapot kimarad...Jó lenne az okát tudni.Esetleg terhes nem lehetsz?
2009. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vagyok, márciusban hagytam abba a fog.gátlót.
2009. máj. 20. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog én abba hagytam márc 24 vagy 25 én. 27-én megjött és utána nem. Most vagyok nyolc hetes terhes. Szóval szerintem csinálj tesztet abból majd kiderül. De ha nem jön meg mindenféle képpen menj orvoshoz. Lehet más gond is!
2009. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!