Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Úgy látom már...

Mit gondoltok? Úgy látom már többszöri taglalt kérdés továbbra is kedves anyukák : 2 fiammal nem volt semmi terhességi tünetem. Éhség, mivel iker fiúk voltak.

Figyelt kérdés
Most ismét kismama vagyok, továbbra is nagyon jól,eleinte 3 napig émelygés,undor...el is múlt kb. 6-7 hetes vagyok...Attól még lehet más nemű a baba..? Köszi ,ha írtok pár tapasztalatot!!! (magasabb a hormon szint a lányoknál állítólag,ott többen vannak rosszul)
2011. dec. 29. 05:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves előttem szóló!Köszönöm szépen soraid ,kedves tőled! :-) Tervezett baba, meg is lepődtem ám! Dec.8-án Csüt.elmentem a dokihoz, és 2 tüszőérési utáni állapotot látott az UH-n jobb oldalon is bal oldalon is volt tüszőm! :-) huh! volt ám riadalom...még 1 x bedupálznék...??? Te akkor tudod mi ez!

De úgy istenigazából nem görcsöltem rá, mert szülés óta nem szedek semmit 5 és fél éve, csak akkor nap döntöttük el LEGYEN baba..nem oly nagy probléma ha mégsem lányka, csak 1 picit jó lenne,hiszen van már 2 kisfiam.Másnap 9-én , 10-én voltunk együtt.Karácsony utáni napon pozitív teszt, és ahogy írtam semmi bajom.Csak ez fiús projekt,ahogy olvasgatom...Lesz megint 1 kishercegem :-)

2011. dec. 31. 15:20
 12/28 A kérdező kommentje:

Amit elindítottam kérdést,meg kellene változtatni :-) A tüneteim jól megváltoztak 7 hétben.Annyira erő émelygés ,hányinger,undor..alig bírtam felkelni.10 hét után elkezdett megváltozni,szűntek a rosszullétek,kívánósság nem nagyon,inkább semmit nem ennék.De mégis inkább masszív , laktatóbb ételeket eszem meg.No édesség! Végül is az ikrekkel is hasonló volt...szerintem fiúcskánk lesz.

Kb. március vére kiderül,megírom.

2012. febr. 1. 05:06
 13/28 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanaz a tünetem volt a fiammal és a lányommal is - hánytam, mint a lagzis kutya.

A rosszullét nem függ a gyerek nemétől, az attól függ, hogyan reagál a szervezeted a hcg hormonra.

A hcg meg nemtől függetlenül termelődik:)

2012. febr. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nallunk az ismeretsegi korben aki az edeset kivanta azoknak lanyuk lett. Persze nem mondom, hogy ez torvenyszeru, lehet puszta veletlen egybeeses de valamiert az en ismeretsegi korombe igy volt:


Baratnomnek mar 4 hetes a kislanya es a pilota kekszert meg a csokiert volt megeorulve.


Egy masik baratnomnek mar 3 honapos a masodik kislanya es az elsonel a lekvaros fank volt a meno a masodiknal meg barmilyen suti johetett.


En az edessegre ra sem tudtam nezni, en a paradicsomlevesert voltam megorulve meg a gombaert es kisfiam szuletett.


Unokatestverem nem bir ranezni az edessegre, jelenleg 24 hetes es kisfiut var. Nalla a nagy kedvenc barmi ami majonezes.


Szinten egy baratnomnek mar 5 eves a kislanya es annak idejen az edeset kivanta, nem birta megenni nagyon sokaig a husos dolgokat meg a hagymat.


Ferjem testverenek a lanya barmilyen sutit szivesen megsutott a ferjenek de megenni egyiket sem tudta mert rosszul volt az edesstol. Neki kisfia szuletett.


Nagyon kivancsi vagyok kerdezo majd a fejlemenyekre. Boldog babavarast es majd konnyu szulest neked! :)

2012. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat! Aranyosak vagytok...neked utolsó külön köszönet a listáért...nagyon jóóóó!

És való igaz,én is hasonlókat hallok...

De első terhességemnél abszolút nem tapasztaltam ilyesmiket,ilyen mértékű ingadozást édesre sós,sósra édes..olyan szépen ettem, abszolút normálisan,álmos az voltam, de más nem ! du.pl. én is pilótát ettem, de most ha rá is gondolok,uhhh--mindjárt kijön :-( valamit lepréselek, utána undi ,és émelygés...De hányni nem hánytam ...de nem nyafizok...csak beszélgetünk ...Nehogy azt gondoljátok kényeske vagyok, mindenki kibírja,én is!

2012. febr. 1. 17:40
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, az én tapasztalataimtól sem leszel sokkal okosabb, de azért leírom.

Egész terhesség alatt semmi rosszullétem nem volt, semmi hányinger, émelygés...1. trimeszterben aluszékonyság, rengeteg cola light-ot ittam, mert egyszerűen nem bírtam volna ébren maradni (dolgoztam).

Szinte végig nagyon kívánós voltam: egyrészt mindenféle édességek, főleg sütik és jó minőségű bonbonok (pl. Lindt desszert, Szamos marcipános csokik), fagyi; illetve ezzel párhuzamosan csípős, fűszeres ételek: indiai konyha, na meg a jó magyaros ételek.


Eredmény: hármasikrek, 2 lány és 1 fiú.

2012. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 lányom van.

Az elsővel kb. a 9-13. hétig nagyon émelygős voltam. Az egész úgy kezdődött, hogy le kellett szállnom a villamosról és a megállóban elhánytam magam. Utána folyamatos rágcsálással sikerült elkerülni a hányást, de még a hűtőt is csak befogott orral tudtam kinyitni. Mikor elmúlt, akkor a kinai csípős leves volt a mániám.

A második lányommal kb. 3 napig volt enyhe émelygés, aztán semmi. Kívánós sem voltam.


Szóval szerintem még neked is bármi lehet! Sok boldogságot és egészséget mindannyiótoknak!

2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lányom van,az első 2 hónapot nagyon rosszul viseltem.Hánytam és napi szinten migrénem volt.Fogytam is.
2012. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan bízhatsz a kislányban:-)) Sem a rosszulléteknek, kívánósságnak, sem a has formájának nincs semmi jelentősége.

Két fiú után, (nuku hányinger, vagy rosszullét, csak gyomorégés a vége felé, hegyes has...stb) hajszálra ugyanolyan terhességből kislányunk született. Még jó, hogy "úgysem jön össze, de álmodozzunk!" alapon választottunk lánynevet is, mert egyáltalán nem számítottunk rá. Negyedszerre készültünk mindkét "opcióra" nevekkel. Ugyanolyan volt a terhességem mint az előzőek, és kisfiúnk lett.:-))

2012. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszi aki írt, nagyon jók jönnek kis végül..ahány ember tényleg annyi féle terhesség :-D

Hát mindenesetre akkor is kíváncsi leszek,mert már végig ettem a palettát!Minden ami létezik íz, tegnap még kókuszos bounty is besikeredett...vááááá..abszolút nem szerettem !!!

DE MEGÍROM HA MÁR MEGTUDTUK A BÉBI NEMÉT!


Addig meg várom a tapasztalatokat ! Köszönöm .

2012. febr. 11. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!