Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hagyjam el? 36 éves vagyok, a...

Hagyjam el? 36 éves vagyok, a férjem 42.5éve vagyunk házasok, neki volt már gy házassága, ahonnan van 2 fia (ikrek) és egy lánya. És hallani sem akar több gyerekről, de én vágyok rá.

Figyelt kérdés
Szerintem egy nő élete a gyerekkel teljes. És hiába imádom a férjem gyerekeit ( 8,8,13 ) az nem ugyanaz, és csak hétvégén jönnek. ( a mocskos hozzászólásokat hagyjuk, hogy otthagyta miattam a 3 gyereket, mert válás után egy évvel ismertem meg, majd rá egy évvel összeházasodtunk ). El kéne válnom?? 36 évesen hol találok olyat, aki szeret és szeretne gyereket is? Vagy maradjak gyermek nélkül boldog kapcsolatban?
2011. dec. 29. 12:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat, azt így teszek! Ha szeret, nem akar elengedni, és belemegy. Ha nem akkor meg... :(
2011. dec. 29. 15:47
 12/14 anonim ***** válasza:
jól döntöttél hidd el jár neked is az anyaság a férjed pedig önző.
2012. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A férjed úgy gondolja, hogy a gyerek tönkretenné a kapcsolatotokat. Én megmondanám neki, hogy a hiánya még jobban, mert akkor továbblépek.

Akkor majd jön a fejvakarás, és kiderül,hogy mennyire szeret...

Viszont nem emiatt ment szét a házasságuk? a volt felesége nem tudta összeegyeztetni az anyaságot a feleség szerepével... lehet csak fél, érdemes beszélni róla.


Sok szerencsét, és kitartást, akárhogy döntesz is

2012. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, mi történt veled azóta? Van már gyermeked?
2017. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!