Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! Akinek sikerült...

Clostysok! Akinek sikerült vele teherbe esni. Hány tüszőtök érett? Kinek lettek ikrek?

Figyelt kérdés
2 tüszőből ha egy petefészekben van körül belül egyforma nagyok voltak hány % hogy mindkettő megtermékenyül?
2011. nov. 27. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd kiderül :) Mikorra nem várod?
2011. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még messze van:-)Dec 6 körül:-) Ilyen a görbém [link] de a tüszőrepedésem később volt mert a 16 napon voltam uh-n és még egyben voltak egy 18 és egy 21 mm-es.Szombaton már látszott hogy megrepedtek szóval csütörtök péntek körül lehetett.
2011. nov. 27. 14:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első vok.

Én dec. 11-re nem várom, én is clostyt szedtem most ebben a hónapban. nekem elvileg ma van peteérésem, de érzem is hogy szurkál :)

Én örülnék az ikreknek is.

Neked hanyadik clostys hónapod ez?

2011. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia ez a második clostis hónapom.Másfél éve várjuk a babát.
2011. nov. 27. 16:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Te nem mész uh-ra?
2011. nov. 27. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első hónapom.

Nem megyek uh-ra. Meg amúgy is próbálunk együtt lenni sokat...szval remélem elkapjuk a jó pillanatot.

Neked már nemsokára kiderül :)

2011. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jövőhéten biztosan:-)Mióta próbálkoztok?Nekem a múlt hónapban 3 tüsző ért meg:-)Most pedig kettő:-)Ti mióta próbálkoztok?
2011. nov. 28. 20:43
 8/13 ZsZs27 ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hósak a babáim. A 3. kúrára jöttek össze, az elsőnél cisztám lett (emiatt érdemes lenne uh-n ellenőriznie a dokidnak, mert a closty okozhat ilyet). Akkor 1 tüsző érett meg. A másokiknál 3. A harmadik adagnál 2, az egyik 20, másik 22 mm-es volt a 12. napon. A kisebbikre nem fogadott volna az orvosom, na a kislány megmutatta, hogy nem szabad őt csak úgy leírni! Akaratosabb is a tesójánál. Szóval elég jó esélyeid vannak. Ha így lesz, készülj fel, kemény lesz két kicsivel, de az öröm is dupla lesz!
2011. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Gratulálok a babáidhoz :)

Azt kérdezném tőled, hogy az első hónapban, mikor cisztád lett, voltak-e ennek jelei számodra. (nagyobb fájdalom...stb) Vagy csak az uh mutatta ki?

A másik két hónapban már magától megrepedtek?

Meg még egy kérdés, ha clostys vagy és több tüsződ ér meg, az egyszerre reped? Vagy több napos eltérés is lehet köztük?

köszönöm a válaszod!

2011. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ZsZs27 ***** válasza:
Bocs a késői válaszért. Amikor cisztám lett, nem éreztem semmit, csak az uh-n derült ki. A 3. hónapban kaptam tüszőrepesztő injekciót, onnan számítva 24-48 órán belül kellett a férjemmel együtt lennem. Úgy tudom, egyszerre reped meg a két tüsző, akár van injekció, akár nem. Legalábbis a kórházban így értelmeztem az egyik orvos szavait. A 18 hetes uh-n ugyanis az egyik babát 3 nappal "fiatalabbnak" mondták a méretei miatt. Én csodálkoztam, és mondtam (nam a saját orvosom volt), hogy injekciót kaptam, úgyhogy nem hiszem, hogy eltérés lenne köztük, mire azt mondta, hogy az ikrek mindig egyszerre fogannak, de ez nem jelenti azt, hogy azonos a méretük. Szerintem ez azt jelenti, hogy akkor a tüszők is egyszerre repednek.
2011. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!