Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első és a második hétben...

Az első és a második hétben már érezhetőek a terhesség tünetei? Pl. Hóemelkedés, étvágy növekedés, cici feszesedés/érzékenység?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az aktus utáni első héten még nem igazán vannak tünetek, mert azok csak a beágyazódás után jelentkeznek, az pedig kb. 7-10 nappal a fogantatás után történik. És még akkor is hasonlítanak a menstruáció jeleihez. Amiatt érezheted, mert aggódsz. Mikor kell megjönnie?
2011. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Már kérdezted ezt valamelyik nap, és még mindig az a válasz, hogy az első hétben nem érezhetsz semmit, be sincs ágyazódva, lehet nem is fog. A második hét végefele esetleg jelentkezhet tünet, nálam is volt, pontosan az, ami menzesz előtt máskor: fájdogált a hasam, puffadt voltam, hasmenésem volt, úgyhogy eszembe nem jutott hogy baba, azt hittem, még egy sikertelen hónap telt el. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a legtöbb esetben menzis tünetek vannak, csak épp nem jön meg.

A többi tünet majd a 6-7. héten. Aktus után 4-5 héttel.

2011. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
holnap 31-én kellene megjönnie...és rem meg is fog
2011. dec. 30. 11:09
 14/17 anonim ***** válasza:
És pontos szokott lenni? Mert akkor elvben már túl voltál a peteéréses időszakon, így meg még kisebb az esélye.
2011. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát mikor hogy...van hogy 1-2 napot szokott késni!!!...de kiszámoltam a peteérési kalkulátorral és a peteérésem december 14-15-16-17.....és én kb. 1 héttel utána feküdtem le barátommal...
2011. dec. 30. 13:41
 16/17 anonim válasza:
Nekem is hasonló a problémám. Nekem általában 26 napos a mensim és vártam de nem jött, habár voltak alhasi fájdalmaim meg a melleim is fájnak mint amikor meg kell jönnie. Viszont ma már 28 ik napban vagyok és várom várom de még sehol semmi. 2O éves vagyok és remélem nem vagyok terhes. A barátommal kb minden nap közösültünk 1 hónapig folyamatosan, de védekeztünk. Én mégis aggódók mert nekem mindig pontos. Nagyon ideges vagyok.:(
2013. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ibolya84 válasza:
szia nekem is voLt pàr tùnetem, èrzèkeny Mel megjòn èrzès, ès mègse voltam terhes.A testùnk nèha becsap!
2018. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!