Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostybegyt tablettát miért...

A clostybegyt tablettát miért írta fel a doki nektek? Hány hónap sikertelenség után? Lett belőle ikerterhesség?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

1 év után, a 2. ciklusban megfogant a babó, de 8 hetesen elment. 2 hónappal később megint elkezdtem szedni és megint a 2. ciklusban sikerült. Ő már 9 hónapos nagylány. A kistesó meg már a pocakban, hát hozzá nem kellett Clostilbegyt...:)

Egyik clostys terhességem sem indult ikernek, bár több pete is megérett.

2011. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál:)
2011. dec. 30. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy év sikertelenség után. Két hónapig szedtem és az első gyógyszermentes hónapban terhes lettem.

Most vagyok 10 hetes.

2011. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kb 1 év után írta fel a dokim a gyógyszert,3 hóig szedtem,de baba nem lett...azóta már több,mint 1év ismét eltelt,Tapolcára járunk,inszeminációra készülünk,előtte ismét clostyt kell szednem....majd kiderül használ e.....nálunk a páromnál van a probléma....
2011. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,drukkolok,h sikerüljön.
2011. dec. 31. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm,én is drukkolok Neked,ha szeded a gyógyszert,használjon.Mielőbbi Babásodást Nekünk....BÚÉK!
2011. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anno szedtem a closty-t ,mert 4 évig bajlódtam a ciklusommal.Duphaston és clostyt együtt. Az első hónapban 9 érett tüsző. Iker kisfiam lettek, ma már 5 és fél évesek.Nagyon örültünk,meglepődtem elsőre sikerült! Probléma mentes terhességem volt, 39 héten szültem,2.85kg és 2.80kg volt a drága kisfiaim súlya. :-D
2011. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi októberben kezdtünk próbálkozni (előtte túl voltam előző kapcsolatomból egy méhen kívülin, majd jelenlegi párommal 2 vetélésen amik nem tervezett babók lettek volna viszont így is nagyon fájt hogy elvesztettük őket). Novemberben kezdtem el szedni a clostyt (a korábbi veszteségek miatt én azt mondtam a dokinak hogy már egy éve nem jön össze ami nem is volt hazugság mert egy terhességem sem volt sikeres). Októberben, novemberben és decemberben is volt kémiai terhességem (pozitív teszt majd max egy hét késés után brutális vérzés). Januárban már nem szedtem a clostyt és készültünk a meddőségi kivizsgálásra. A párom túl is esett rajta de én már nem jutottam el mert ismét pozitív lett a tesztem. Ez volt az első closty mentes ciklus. Most vagyok 21 hetes
2020. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!