Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem, hihetek az...

Most teszteltem, hihetek az eredménynek? Megnéznétek? Vagy a betegség befolyásolta az eredményt? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért teszteltem mert beteg vagyok nagyon fáj a torkom és elmentem dokihoz aki felírt antibiotikumot (summmed) és köhögés csillapítót (coderit)és gondoltam, hogy mielőtt beszedem tesztelek egyet, holnapra nem várom... Most mit tegyek írjatok lécci


2012. jan. 2. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
gratulálok! Ne szedd be az antibiot!
2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

ez egyértelműen pozitív anyuka leszel:)

Grstulálok:)


Antibiotikum, és köhögéscsillapító nem emeli a HCG szintet:)

2012. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Gratuuuuuuuuuu
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Meg gyógyulnod mielőbb, de nem mindegy, hogy mit szedsz be.Menj vissza a dokihoz, és mondd megneki, hogy terhes vagy, és olyan gyógyszet írjon.Én már jártam így, csak addigra már beszedtem egy rakás gyógyszet, mire kiderült a baba.
2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Gratulalok, egyertelmuen babat varsz. Hivd fel az orvosodat es kerj tole tanacsot, vagy menj vissza, de semmifele gyogyszert ne szedj be most, csak olyat amit majd az orvos is engedelyez.
2012. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Addig ne szeddj semmit, amíg a dokival nem beszéltél! Gratulálok!
2012. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Még nem szedtem be a gyógyszert, szerintetek hívjam a nőgyógyászt vagy várjak holnapig? Olyan hihetetlen majdnem 3 éve próbálkozunk mostanában volt két inszem de nem sikerült és ez most egy spontán pihenős ciklus volt..
2012. jan. 2. 13:52
 8/31 anonim ***** válasza:
Ezen nem nagyon kell gondolkodni. És speciel ugyanígy voltam mint te, amikor elmentem a dokihoz már vártam, hogy terhes leszek-e, és mikor megmondtam neki, hogy az lehetek, nem is írta fel az antibiót. A betegség meg nem csinál hcg hormont, csak a terhesség, úgyhogy gratula a babádhoz!
2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd most, felesleges varni holnapig, majd o megmondja, hogy miket szedhetsz be ilyen esetben.
2012. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit (akár a családorvost, akár a nőgyógyászt), hogy beszedheted-e így az antibiotikumot! Sok gyógyszert lehet szedni terhesen is, szoptatás alatt is, de persze sokat egyáltalán nem. Mindenképpen beszélj orvossal, mert az sem jó, ha te meg beteg vagy, és csak úgy házilag kúrálgatod magadat.

Grat a babához :) :)

2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!