Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babájukat tervező,...

Második babájukat tervező, váró anyukák? Nálatok, hogy volt, mennyi ideje próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk a kis tesóval, de sajnos sikertelenül, Lehet nem jókor voltunk együtt, mivel a lányunk az első hónapban összejött, gondolom szerencse kérdése is. De ebben a hónapban 2 naponta leszünk együtt, remélem összejön!
2012. jan. 5. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sikerült egyből, de én nem apróztam el a 2. baba tervezését: hőmérőztem és ovutesztet használtam.

Biztosan tudod, hogy mikor van peteérésed? Szoktad érezni esetleg?

2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. 4 hónap után fogant meg, nem taktikáztunk jött magától...
2012. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én sosem érzem az ovulációt, mert nem is figyeltem eddig soha, csak a tojásfehérje szerű folyásra.

De ovu tesztet lehet veszek, eddig nem használtam.

Bízom benne, hogy ebben a hónapban sikerül. :)

2012. jan. 5. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:

mi az elsönál másfél évet vártunk. aztán a másodiknál kb a 3-ik hónapban.


ez sokmindentöl függ szerintem.


nekem szerintem az elsö elött nagyon össze vissza volt periodusom, 40 meg még több napos, lehet peteérésem sem volt. (nem nézegettem magamat)

Második elött viszont beállt 30-32 napra mindig pontosan. így valószínü volt peteérésem is.

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is csak a tojásfehérjés folyást figyeltem. Nekünk szerencsére elsőre összejött a kistesó. A nagy próbálkozás a második hónapjában.


Ne izgulj, nem soká jönni fog! :)

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 hét alatt összejött a második kilányunk...

az első kb 3-4 hónap volt.

2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi most vagyunk a 2. próbálkozós hónapban a tesóval.fiam 15. hónapban jött össze.remélem a tesóra nem kell annyit várni.most hőmérőzök.ha megjön akkor veszek ovu tesztet következő ciklusra,de remélem nem lesz rá szükség.
2012. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én az első ovutesztes hónapban terhes lettem. Muszáj valami segítséget használni ha nem akarsz sokat várni. Az első gyerek 9 hónap alatt jött össze, akkor nem figyeltünk semmire. A második így 3 hónap volt de az első 2 hónapban csak az ovus fájdalomra figyeltem (nekem 3 napig fáj a hasam olyankor) de mint kiderült pont nem akkor van ovum amikor gondoltam. :o
2012. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is most probalkozunk a kistesoval , ez az elso honap.

Remelem nem kell ra sokat varni.

Sok sikert nektek is kedves kerdezo!

A fiunk nekunk is osszejott az elso honapba.

2012. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és mindenkinek sok sikert. :)
2012. jan. 6. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!