Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek középidős vetélése...

Akinek középidős vetélése volt, annak mit mondott a doki, mennyit kell várni a következő próbálkozásig? És ha mondott időt azt megindolokta, h miért annyit?

Figyelt kérdés
Nagyon türelmetlen vagyok, és nem mondtak semmit! Gondolom, h 3hónap vagy annál több?? Aki tudja az kérem válaszoljon!Köszönöm
2009. máj. 23. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt. Sajnos válaszolni nem tudok, de azt megkérdezhetem, hogy mi történt??
2009. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha műtétileg be kellett avatkozni, akkor általában 3 hónapot szoktak mondani. ha nem kellett beavatkozni, nem volt küret, akkor akár a következő ciklusban újra teherbe eshetsz.


Nagyon sajnálom, és drukkolok neked, hogy legközelebb sikerüljön!

2009. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 27hetesen szültem halva,és 3 ciklust mondott a dokim!De nekünk azota sem sikerül a baba,remélem,nektek hamarabb!
2009. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem, h sikerül, nektek is szurkolok , hogy mihamarabb legyen pozitív teszt.Nem nagyon merek próbálkozni, azon tünődőm, ha endegélyt is kapok, h lehet, mert rendbe minden, akkor is nagyon félek, még egy elvesztésbe belepusztulok!! Ez már a második baba volt amit elvesztettm, csak az eslő kissebb volt, ő 9 hetes volt,a mostani kicsim ő már 20 hetes.

A kérdésre a válasz, h mi volt a baj, az élettel nem viselhető fejlődési rendellenessége volt.

Köszönöm, h írtatok, és "meghallgattatok".

2009. máj. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!