Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Mekkora eselyem van 39 evesen teherbeesni? Mar van egy 11 eves fiam. Kinek milyen gyorsan sikerult es szedett e valami hormonkeszitmenyt? A ciklusaim teljesesn rendben vannak, de 5 honapja semmi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Èn 37 évesen lettem terhes elösször,elötte 3 hónappal hagytam abba a tabletta szedését. Sajna 9 hetesen elhalt,utánna 1o hónapig nem sikerült. Majd ovulációs tesztet vettem és azt használva terhes lettem a következö hónapban.
2012. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 39 vagyok, lassan 40. Van egy 8 éves gyönyörű kisfiam, de már négy éve próbálkozunk a másodikkal, és semmi. Már nagyon el vagyok keseredve. Számos vizsgálaton voltunk, minden negatív. Szedem a barátcserjét, ittam sokáig teákat. Van peteérésem, mert érzem, és az ovuteszt is kimutatja. Nem tudom miért nem sikerül :-((( Remélem te több szerencsével jársz.
2012. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!