Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen ideális az első...

Hány évesen ideális az első babát szűlni?

Figyelt kérdés
23/24 évesek vagyunk.Külön élünk albérletbe.Mindkettőnknek van munkahelye.És már 5 éve élünk Boldog párkapcsolatba.(4 éve együtt lakunk)És már nagyon vágyunk egy pirinyóra.Csak bennünk van a "Félsz"!!(hogy nincs saját lakásunk és bármikor kirakhatnak)
2009. máj. 24. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 21 év az ideàlis, aztàn jôhetnek a kôvetkezôk pàr év mulva:)
2009. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a nehéz döntést mindenkinek saját magának kell meghoznia! Én úgy gondolom, ha az anyagiak alapján döntenénk talán jó páran soha nem is vállalnánk gyereket! Nem vagytok már annyira fiatalok, szerintem ez nem lehet akadály! Nekünk van saját házunk, na de egy csomó hitel van rajt. Az sem a legideálisabb körülmény! De ez van! Miért raknának ki egyik pillanatról a másikra? Nincs erre vonatkozóan megállapodás köztetek? (Nem szóbeli) Azt hiszem albit azért lehet találni! Nem tudom jobb lesz-e a helyzet pár év múlva... Talán nem érdemes várni! Nagyon nehéz, és mi igazából nem is látunk bele az életetekbe, tehát nem tudom mennyire tudunk okos tanácsot adni! De szerintem a gyerekvállalásról akkor sem fogunk lemondani! Akár milyenek is a körülményeink! Nincs az sehol sem garantálva, hogy míg fel nem nő az a gyerek mindene meglesz, amit meg szeretnénk adni! Bocs a kisregényért! Csak mi is el vagyunk keseredve, főleg ha visszaveszik 2 évre a gyest, dolgozni hova fogunk tudni elmenni? Mikor így is szűnnek meg a munkahelyek, válogathatnak a munkáltatók, arról nem is beszélve, ha a 2 éves gyerekünk bekerül egy közösségbe állandóan beteg lesz... Szerintem hallgassatok a szívetekre! :)
2009. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ideális kor, ti érzitek igazán, hogy mikor jött el az ideje. Ha mindketten szeretnétek, hajrá, teljesen tökéletes sosem lesz a helyzet, ha arra vártok, könnyen kifuttok az időből. 38 éves, 4 gyerekes anyuka :)))
2009. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!A "kisregényt"szivesen olvastam!Várok még több tanácsot!de ugy érzem ezzel jobban felbíztattatok!!!Köszi
2009. máj. 24. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én márciusba töltöttem a 22őt, most vagyunk 8 hetesek.
2009. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok nő a párom meg 30.Ő jobban akarja a gyereket mint én. Neki van lakása.Van mind a kettőnknek munkahelye.Viszont mégis nem tudok dönteni a gyerek témán.Félek mi lesz velünk pár év múlva hogy vissza vesznek a munkahelyemre stb.
2009. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
22éves vagyok,decwmberben szültem.sose fogom megbánni hogy fiatalon vállaltam.párom 32.
2009. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia Én 33 vagyok a párom 34 lesz mi most próbálkozunk a második hónapja.Sztem mindenki maga látja mikor jó neki mi is eddig huztuk de legalább mostmár mindent meg tudunk adni a kis prüntyinek ha jön.Remélem mihamarabb.Meghát ha ugy vesszük mind a ketten most nőttünk fel hozzá hogy szülők legyünk.
2009. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 27 és már küzdünk egy ideje a babával.(2 éve)Sok minden kiderült, mióta elkezdtnk próbálkozni,de a legnagyobb baj,hogy PCOs vagyok. Ha tudtam volna,hogy ennyit fogunk szenvedni és vizsgálatokra járni, már előbb elkezdtem volna. Sokan mondják, hogy van még időm, hisz csak 27 vagyok, de én már most úgy érzem,hogy kezdek kifutni az időből. Szóval ezek után én csak azt tudom mondani, hogy vágjatok bele.
2009. máj. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki érzi mennyire nőtt fel a "dologhoz"!Ha ti úgyérzitek,hogy minden oké akkor szerintem nyugodtan vágjatok bele!:-)

Nagyon sokan szűlnek úgy,hogy albérletben laknak de hát a mai világban nem is egyszerű saját lakáshoz jutni hiába van az embernek munkahelye!Tapasztalat!

Ha szeretitek egymást,jól kijöttök akkor szerintem hajrá!!!:-)))

2009. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!