Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom szerint attól hogy...

Az orvosom szerint attól hogy mensizek még lehetek terhes,15 napja keztünk próbálkozni, de megjött. Szerintetek megcsináljam azért a tesztet így is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, de akit ajánlottak majd csak 16án jön vissza melózni. Amikor visszajött nekem erősen volt meg de csak max 3-4 órát, másnap ugyan így. Decemberben már nem jött vissza. Székesfehérváron voltam akkor egy magán klinikán ott pár vizsgálatot csináltak ugyan de ott azt mondták se vírusos se bakteriális fertőzést nem találtak, vagy egyéb koros elváltozást, aztán azt mondták várjak 1 hetet aztán teszt, vagyis csömörből vödörbe .
2012. jan. 11. 21:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben remélem van itt valaki,aki okosabb nálam! :) Ne haragudj,hüleséget nem akarok írni! Azért egy tesztet csinálhatsz ,bár szerintem nem vársz babát! De veszteni nem vesztesz vele semmit!
2012. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén szerintem sem sikerült. Egyenlőre megtartom inkább a tesztet, és várom hogy visszajöjjön a doki :) más választásom szerintem nem igen van sajnos. Azért köszönöm a kommentjeidet, segítettek, de tényleg :)
2012. jan. 11. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!