Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy túlsúllyal ki vállalna...

Nagy túlsúllyal ki vállalna terhességet? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

A nagy súly kb. 150 kg-ot jelent. Ennyi mikor terhes lesz, vérnyomásra kb. fél éve kezdett gyógyszert szedni, mert term. magas, amit ugye meg kell változtatni, ha terhes lesz vki, mert akkor csak egy bizonyos fajta szedhető. Vérkép mondhatni tökéletes, minden érték jó, - az elhízás nem hormonális eredetű, endokrin is rendben - csak sajnos a cukorérték van 2 tizeddel a megengedett felett.

Tehát kilátások: magas vérnyomás mennyire lesz szinten tartható 9 hónapon át és a cukor vajon mennyire fog emelkedni?

Mekkora az esély szerintetek, hogy sikerül végigvinni így egy terhességet relatíve egészségesen, mind az anyának mind a babának (és még mennyit fog hízni...?) ?

Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat, akik esetleg szintén nagy súllyal voltak terhesek), fontos és sürgős lenne a válaszok, mert unokanőveremről lenne szó, aki nagyon közel áll hozzám és eléggé tanácstalan, hogy vállalja-e ....


2012. jan. 11. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én 117 kg voltam terhesség előtt 127 voltam December elsején 8.án császároztak.Magas vérnyomás mér a terhesség előtt is volt kb 5 éve.Cukorral egyszer volt gond a terhelésnél akkor egy napra kórház 24 órás cukor mérés de semmi gond nem volt 4300 volt a fiam most 5 hetes és most 115kg vagyok 170cm magas.Szerintem nem lesz gond!Sok sikert
2012. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt,hogy 37 éves vagyok.
2012. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!