Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elitélendö ha...

Szerintetek elitélendö ha valaki 15 évesen terhes lesz és meg is szüli? Ugy hogy az apuka mellette maradna mert szeretne kis babát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ítélem el a szexet fiatal korban,csak a buta embereket,akik nem ismerik a védekezés fogalmát! Ha érettnek érzed magad a szexhez,legyél érett a védekezéshez! Én 14 évesen kezdtem,bár így visszagondolva durva,de soha nem volt olyan problémám,hogy terhes legyek! Elmentem,vettem óvszert,ha nem volt,akkor nem szexeltem! Hozzáteszem 12 évesen ismertem meg az akkori párom,aki 2 évig türelmes volt,és amikor azt mondtam akarom,akkor volt az első aktus! 7 évig voltunk együtt,19 évesen szakítottunk,de sosem kellett esemény utáni tablettáért rohangálni,és meg havonta tesztet venni! Mi lesz az iskolával? Abbahagyod,mert a babát szoptatni kell? Vagy reggel elmész otthonról,du.haza érsz,fáradt vagy,pár oránkét sír a baba,nem tudsz tanulni,mert szoptatsz,mert pelenkázol,mert bukiztatsz,mert orvoshoz viszed,ha beteg állandóan ott ülsz mellette? Este fürdetés,hulla fáradt vagy,neki állsz tanulni,de éjjel többször felébred a pici,pelus csere,etetés........ reggel suli! Szerinted mennyire fogod utálni magad? Vagy majd a nagyszülők tápszerezik,mert anyuka fáradt,és nincs kedve a gyerekkel foglalkozni? Mégis hogy gondoltad,hogy megtartod a babát ennyi idősen? Nem tudsz mellette lenni,amikor felfedezi a kis kezeit,ha integet,amikor feláll,amikor a kanál megcsörren a szájában,mert kibújt a foga,amikor kimondja az első szót,ami nálad a mama lesz,és nem neked mondja,amikor elindul... Mert te iskolában leszel...! Hát ezek akkora örömök az életben,és te nem leszel ott... Nem is beszélve arról,mióta vagytok együtt a pároddal? Mennyire biztos hogy le tudod élni vele az életed? A gyereknek nem csak most,vagy két év múlva van szüksége az apjára... Én 30 éves vagyok,és tudom,hogy nekem most is szükségem van apára,és később is lesz! Mindig máshogy! De gondolj bele! Kire fog támaszkodni a gyerek,ha apa nem lesz mellette,téged meg nem ismer igazán? ELNÉZÉST MINDENKITŐL,AKIT MOST EZZEL MEGBÁNTOTTAM,DE EGY "KICSIT" KIAKADTAM EZEN!
2012. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem a gyermek felelőssége. A gyerek azt csinálja, amit a környezetétől tanul.

Ha a tévé és a net neveli, amiből a szabados szexuális élet ömlik, akkor azt.

Ha nincs az iskolában hiteles tanár, vagy otthon a szülő, aki mást, és szeretettel mond neki, akkor nincs, ami felülírja a káros környezeti hatásokat.


Ha már megfogant a baba, szülje meg, nem kell még a lelkiismeretét terhelni, s a női szerveit egy abortusszal károsítani.

Hogy van-e mellette támogató család, vagy akár maga az apa, avagy marad az örökbe adás, az már egy másik történet.

2012. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Meddig marad mellette? Amíg meg nem születik, mert fiatalon nem bírja a kötöttségeket, és a felelősséget?
2012. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Jól beugrottatok ennek a kamu kérdésnek is! Annyira kamu, mint a többi ehhez hasonló! Csak a szátokat tépitek, a bugyuta kérdező meg röhög rajtatok. Ha majd esetleg válaszol, akkor majd magyarázkodni fog csak, és egyik szavával ütni fogja a másikat, tehát kamu ez a kérdés is. Grr
2012. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Kedves 65%-os ezt jól megmondtad! Igazán rendes tőled! Hát szép!
2012. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mi ebben a kamu? Ez csak egy általános kérdés, érdeklődés, ha úgy tetszik közvélemény kutatás. Nincs benne a kérdésben, hogy a kérdező ebben a helyzetben lenne. (Bár lehet nem ok nélkül tette fel a kérdést, de az mindegy.) És a többség nem is úgy válaszolt, úgyhogy nem ugrottunk bele semmibe.
2012. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló,aki szerint ez kamu! Szóval kamu? Napok óta van valaki,aki 15 éves,terhes,tesztet csinált,pozitív,két hét mulva megint teszt,megint pozitív,és hogy mondja el a szüleinek...... Most itt van a 15 évesen terhes,megtartja,apa mellette marad,és egy újabb kérdés,hogy tizenéves anyukák,ti elvégeztétek a sulit......... Ezt mivel magyarázod? Minden csak kamu? mert szerintem ez ugyanaz a személy,és ha kamuzik,akkor már kezeltetnie kellene magát,mert ez ennyi kérdés után már beteges! EZ TUTI NEM KAMU!
2012. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

kisvuk! Erre a kérdésre gondolsz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt azt írja nem tartják meg. Persze lehet, hogy belül játszik még a gondolattal, hogy mi lenne ha mégis megtartanák, és azért kérdez folyton erről. Nekem is ez a kérdező jutott eszembe, mikor most folyton ilyen témájú kérdésekbe botlom.

2012. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Akkor meg folytatásos teleregény? Hehe, ti aztán látom szeretitek a brazil szappanoperát. XD
2012. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
bocsi de én ezt az egy kérdést raktam fel az a másik nem én vagyok meg én nem tok a többi kérdésröl
2012. jan. 11. 21:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!