Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elitélendö ha...

Szerintetek elitélendö ha valaki 15 évesen terhes lesz és meg is szüli? Ugy hogy az apuka mellette maradna mert szeretne kis babát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
barátnöm áll ebbe a helyzetbe és ezért kérdeztem meg mert szerintem nem kéne megtartani a babát nekik de a fiú nagyon akarja és kiváncsi voltam más véleményére is
2012. jan. 11. 21:25
 22/34 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatsz a másikkal.
2012. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
ha gondolod irhatok is a kérdéséhez ha nem hiszed van néhány elég rossz indulatú ember
2012. jan. 11. 21:29
 24/34 anonim ***** válasza:
Megmondtam magyarázkodni fog a kérdező, ami csak bla bla bla. Ahogy beírtam hogy kamu, egyből válaszolt rá és magyarázkodik.
2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

18! Igen,erre gondoltam én is! :)


19! Ez volt az első,amire én válaszoltam! Nem a szappanoperát szeretjük,hanem inkább jobb belátásra szeretnénk bírni egy 15 éves gyereket! Vagy szerinted helyes ez? Ha a te lányod lenne,takkor is így állnál a dologhoz? Ne haragudj meg rám kérlek,de segíthetnél meggyőzni,elég nehéz döntés előtt áll!

2012. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
irtam a kérdéshez nézd csak meg amit valaki be másolt ;)
2012. jan. 11. 21:34
 27/34 anonim ***** válasza:
Az a 15 éves lány nem tartja meg! A te barátnőd?
2012. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én is tudok két néven regizni,és írni a sajátomra is,mint válaszoló! :) Na jó,én itt befejeztem,törlöm a kérdést! Ez már inkább egymás piszkálása,mint segítség!
2012. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ott van neki a kedves barátnője, a kérdező, majd ő jobb belátásra bírja, habár szerintem egy jó barát még ha ellenzi is ezt a helyzetet, de támogatja a barátnőjét és mellette áll, akárhogy is dönt. Lehet maradi vagyok, de szerintem ez volna az igaz barátság lényege.
2012. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Igen, persze. A barátság lényege ez.. Viszont ne egy gyerek akarjon már meggyőzni egy másik gyereket, hogy az vállalja-e a gyereket, vagy sem. Gondolom nem egy felnőtt, érett ember a 15 éves lány barátja/barátnője.

Adjon a 15 évesnek tanácsot az anyja, apja, nagyanyja.

Bár ha azok adtak volna, nem jutott volna idáig..


Az biztos, ha én 15 évesen hazamentem volna terhesen, addig éltem volna..


Csak azt nem értem, hogy ha egy ennyi idős gyereknek kefélni van esze, akkor védekezni miért nincs????

2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!