Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov 28 utolsó mensi. Január 5...

Nov 28 utolsó mensi. Január 5 -6 pozi teszt.9-én vérzés, ami való színü spontán vetélés. Ma doki meg sem vizsgált, azt monda 2 hét múlva, mivel van 1kis barnázás. Ez így működik,2hétig kell várni a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangra se küldtek el?
2012. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!!!!!


Én így jártam decemberben. Csak nekem 1,5 héttel a pozi teszt után jött meg a mensim. Amikor én elkezdtem vérezni egyből rohantam dokihoz és a vérzés ellenére megnézett hüvelyi uh-val. Mert ha látott volna petezsákot akkor a baba rendben lett volna és más a vérzés oka. De ezt azért ki kellett deríteni, hogy nincs baba.


Az az érdekes Nálad, hogy a teszt 5+3 hetes terhesen lett pozi? Előtte nem? Későn volt ovulációd? Mert mensi szerint a vérzés 6 hetesen jelentkezett. Elvileg akkor már van petezsák és akkor egy uh-t azért illett volna csinálni.


Nem tudsz elmenni egy másik dokihoz aki csinál uh-t?

2012. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azért csak akkor lett pozi,mert akkor teszteltem először.nem küldött sehova,azt mondta 2hét mulva vizsgál.csak kérdez felelek volt.érdekes.de kivárom a két hetet,ha volt is babó már semmit nem tudnak csinálni.Csak ez így nagyon furcsa,nem?
2012. jan. 12. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon furcsa, bár őszintén szólva nem lepődöm meg ez a magyar egészségügy!

A helyedben azért felkeresnék egy magándokit!

2012. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jan. 12. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából a doki nem tudott volna mit csinálni. Rengeteg nőnél előfordul ilyen korai vetélés, nálam is volt októberben. 2 héttel a nem várt mensi napja után mégis megjött, bár volt 2 pozitív tesztem. Akkor mentem dokihoz, amikor elmúlt a vérzés, és ő már nem látta terhesség nyomát. Ez nem olyan, mint hogyha már több hetes várandós vagy, amikor már valóban tudnak segíteni, hogy megmaradjon a baba.

Nálunk sincs vizsgálat, ha éppen menstruál a páciens.

2012. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én augusztusban vetéltem el 49 napra. Engem megvizsgált a doki, pedig rendesen véreztem, és hasi uh-t is csinált. 6 mm

volt már akkor a nyálkahártya, tehát nem volt kérdés, hogy elment a baba.

Most nov 30-án volt az utolsó vérzésem, dec 27-én teszteltem pozitívat, és uh-n már láttak petezsákot, benne szikhólyaggal. Ma vagyok 6 hetes 1 napos.

2012. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!