Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után menses helyett...

Vetélés után menses helyett barnázás?

Figyelt kérdés

6 hete kedden h elment a babám,ma(csütörtök)pedig barna folyásom van.Most kezdödik a menses,vagy lehet hogy csak ennyi lesz?Más hogy élte meg és milyen volt az elsö menses vetélés után?

Előre is köszi a válaszokat.

Egy 1 éves csodás kisfiú anyukája!


2011. jan. 6. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vesztettem el 6hetesen a babámat! Nem műtöttek,azt mondta a doki,hogy remélhetőleg kitisztulok magamtól! kevesebb mint 4hétre rá megjött a menstruációm,iszonyatos görcseim voltak.Szülésnél egy hangom sem volt,de a görcsöktől most sírtam! A doki azt mondta,hogy valószínűleg nem tisztultam ki teljesen és most rendeződött a dolog! Azóta megjött még egyszer a menzeszem ,nem volt semmi gond nem görcsöltem!
2011. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!