Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kényes téma. Most van az...

Kényes téma. Most van az ovulációm, de az élettársam viszket. Ha együtt lennénk és terhes maradnék, lehetne baja a babának? Már elveszítettünk egyet.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Semmi,de előtte kenjétek be magatokat Canestennel,elmúlik a viszketés!

A babának szerintem semmi baja nem lehet,ne aggódj!

Jó szórakozást!

2009. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Úgy tudom a Canesten nem kerülhet a nyálkahártyára ill. a hüvelybe.

Félek, hogy ha babó lesz őt is elveszíthetjük, pedig már nagyon várunk rá!

2009. máj. 26. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt nem tudod mi okozza a viszketést, másrészt a canesten krém csak arra jó, hogy enyhítsen a panaszokon, de a kiváltó okot önmagában nem szünteti meg. Erre esetleg a canesten kombi jó lehet, de ott ugye a hüvelykúp min. 3 darab és a használata alatt nem ajánlott az együttlét.

Azt nehéz megmondani, hogy a babának lehet-e baja, de én egészen biztosan nem kockáztatnék. Egyébként pedig az is előfordulhat, hogy Te elkapsz valamit és az orvos a terhesség első 12 hetében nem biztos, hogy tudja majd kezelni. Már most látod, hogy gond lehet, miért nem kerülöd el? Törekedj arra, hogy mindhárman egészségesek legyetek! Előbb gyógyuljon meg a párod és utána próbálkozzatok a babával.

2009. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!