Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 évesen vállalnátok gyereket?

40 évesen vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 8 éves kisfiam, de már több mint 4 éve nem esek teherbe a másodikkal. Három inszemináción is voltam az elmúlt években, de sikertelenül. A férjem azt mondja ő már nem akarja, már elment nagyon az idő, "öregek" vagyunk hozzá. (Ő is 40 éves) Én nagyon szeretnék még egy gyereket, de az ő negatítv hozzáállása néha elbizonytalanít.
2012. jan. 15. 16:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, aranyos vagy! Úgy érzem egyre erősebben vágyom még egy babára. Jövő hónapban lesz a negyedik inszeminációm, de ha nem sikerül elhatároztam, hogy lombikra is elmegyek. Eddig nem akartam, de most úgy érzem ezt még meg kell próbálnom. Persze titokban bízom benne hogy természetes úton megfogan. Az lenne az igazi csoda.
2012. febr. 2. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!