Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópos műtét után...

Laparoszkópos műtét után mennyi ideig nem lehet menni dolgozni? Vagy mennyi ideig javasolt otthon maradni?

Figyelt kérdés
12órát dolgozom, 80%-ban állok!
2012. jan. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
én 2 hetet voltam vele otthon. de én nem csinálok nehéz fizikai munkát. szóval ha akarom ülök, ha akarok állok. ha fizikai munkát csinálsz akkor szerintem 3 hét is lehet belőle.
2012. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Petefészek laparoszkópos műtét? Alapból 2, de szerintem a te esetedben inkább 3 hét.
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én egy hetet voltam itthon, de nem fizikai munkát végzek. Igazából azért nem mentem korábban dolgozni, mert nem akartam varratokkal menni. De nem lesznek fájdalmaid utána, csak feszülnek kicsit az öltések. :-)

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem keddi napon műtöttek és következő hét héfőn mentem. Irodai, ülő munka.
2012. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. jan. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!