Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az az érzésem, hogy már...

Az az érzésem, hogy már többször sikerült teherbeesnem, de valamiért nem marad meg a baba. Gyenge lehet a méhfalam? vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
már majdnem 1 éve próbálkozunk,de nem sikerült még.a doki egészségesnek mondott minket,mégis olyan mintha sikerülne a teherbeesés, de mégis elmegy.ilyenkor késett mensim, erössen,darabosan jön meg nagy fájdalmakkal.nagy fájdalmam ez nekem.Van valami ami segíthet erősíteni a méhfalat, vagy ami segít megtartani a babát, hamár megfogant?
2008. ápr. 1. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna én is ebben a cipőben járok... :( Volt már olyan is, hogy a pozitív terhességi teszt után pár napra jött meg. :( 90%-ban genetikai hiba lehet. Talán a palástfű tea segítheti a beágyazódást.
2008. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is paéástfú tea, meg szedj terhesvitamint, az se árt. de palástfű teát csak pete érés után kezdd el inni napi 2-3 poharat. de van erre kifejezetten gyógyszer is, ami segít hogy megmaradjon a baba.
2008. ápr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem meg menj vissza az orvoshoz,Ő tud erre neked felírni valamit,esetleg további vizsgálatokat végezni.

Teszteltétl is már pozitívat?Vagy csak gondolod,hogy baba volt többször?Mert nem mindegy,és a hormonok is játszhatnak veled.Darabos meg sokmindentől lehet a mensi,és a nagy fájdalom sem normális dolog.De,ha tényleg összejön,csak valami miatt elmegy,azon lehet hogy tudna az orvos segíteni.Amúgy 1 év nem sok próbálkozás,de én azért nem várnék a segítségkéréssel a helyedben.Ezekre a kérdésekre,hogy gyenge-e a méhfalad,vagy a fogantatás körül lehet-e gond még az orvos is csak alapos vizsgálatok után tud neked választ adni.

Szerintem ne késlekedj,mielőbb felkeresed annál előbb bízhatsz benne,hogy babátok lesz.

Sok sikert nektek,jó egészséget.

2008. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vizsgálatra.Vérvétel meg ilyesmi.Az is befojásolja a terhességet ha az egyik félnek 0-ás a vércsoportja a másiknak A vagy AB.Ha ez a helyzet akkor ilyenkor valami szurit szoktak adni hogy a baba megmaradjon.
2008. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!