Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második gyerkőcre "gyúrunk"....

Második gyerkőcre "gyúrunk". Valami jó tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeretnék ha idén ismét jönne hozzánk a gólya. Kisfiam 20 hónapos. Férjemmel 2 hónapja próbálkozunk, eddig még eredménytelenül. Kiváncsi lennék, hogy akik 2. gyerkőccel próbálkoznak, vagy próbálkoztak, és sikerült, mennyi ideig próbálkoztatok, valami jó tanács, stb? Minden hasznos dolog érdekel.
2012. jan. 16. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az elsövel sokáig pobálkoztunk, de elötte gyógyszert szedtem.

Most direkt nem szedtem a terhesség után semmit, és 3-ik hónapra sikerült.

2012. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rögtön összejött, de nem maradt meg a terhesség, két héttel a kimaradt mensi után mégis megjött a menstruációm. Ezután 2 hónappal később újra terhes lettem. Ha minden jól megy, szeptember legelején érkezik a kistesó. Első alkalommal összesen 2x voltunk együtt a férjemmel, ezért meg is lepődtem, hogy ilyen hamar és könnyen jött a 2. baba. Abban a hónapban, mikor újra összejött a baba, 2-3 naponta együtt voltunk.
2012. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első baba lombikkal jött csak össze. Ahogy abbahagytam a szoptatást, első hónapban terhes lettem, volt nagy csodálkozás amikor pozit teszteltem. Annyi, hogy használtam ovu tesztet, egyrészt kíváncsi voltam, hogy visszaáll-e lassan a ciklusom a régi mederbe, másrészt azért reménykedtünk a csodába. Hát mire kigondoltuk, hogy de jó lenne egy tesóka, már be is költözött:)


Én szedtem barátcserjét, ittam a málna és palástfű teát+ ovu teszteltem, mindezt csak egy hónapig mert terhes is lettem. Bár nem tudom, hogy ezek számítanak-e mert tul képpen a párommal voltak gondok eddig is, azért sikerült lányom is lombikkal. Valószínű nem stresszeltünk, az esélytelenek nyugalmával indultunk:)


Üdv

11 hós baba anyukája + 5 heteske

2012. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én még nyilatkozni nagyon nem tudok, mivel nekünk még ez az első hónapunk, a kistesóval. A fiam 12 hónapos, és mostanra úgy gondoltuk, jöhet a tesó. A fiam a 7. hónapban jött össze, remélem a második babám egy kicsit hamarsbb megfogan. Január 24.-re nem várom,. akkor megírom az eredményt.
2012. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első egyből sikerült a 2. 5 hónapra,most 3.-at szeretnénk és 8 hónapja nem jön össze a baba.
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiam a 15.hónapban sikerült.most ez a 3. hónapunk,hogy próbálkozunk.remélem hogy most sikeres lesz.vettem ovu tesztet.
2012. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányunk az első hónapban sikerült, a kis tesó 6 hónapja nem, a hónap végére nem várom, remélem sikerül ebben a hónapban. :-)

Nálunk 2-3 naponkénti a szex, van hogy naponta, attól függ, hogy van kedvünk, nem kelek fel rögtön, pihenek fél órát legalább, folsavat és gravida-t szedek ettől a hónaptól, remélem tényleg sikerül. :-)

Drukkolok mindenkinek!

2012. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ovu tesztet is vettem a múlt hónapban,az 4 napig 2 csíkos volt.Felesleges pénzkidobás volt.Jobban odafigyelek a szervezetemre és teszt nélkül is érzem,mikor van ovu.
2012. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!