Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy általában oda megy a gyerek ahová nem kéne, ahová meg kéne nagy szenvedés által?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem már vna egy babám. és könnyen összejött. mégis tök ki vagyok akadva azon, amit írtál. nagyon sajnálom azokat, akiknek nehezen jön össze.
2009. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát eléggé igazságtalan az élettől,az már biztos!Nekem vannak gyerekeim,de nehezen jöttek össze,évekbe tellett.Már régóta szeretnék még egy kicsikét,de nem jön össze!Hát ez a mi sorsunk,sajnos!

Akinek egy babája sincs,kivánom mindenkinek,hogy minél hamarabb legyenek babásak,hogy nagyon boldogok lehessenek!

Sok sikert és kitartást mindannyiunknak!

2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon kiakaszt ez a dolog idegileg. Van olyan család a közvetlen környezetemben (a munkahelyemen találkozom velük) ahol már a 6. vagy a 7. gyerek jön és ők nem számolgatják, hogy mikor van pé meg stb. és mégis jön. Van ahol meg egy sem akar összejönni. :(
2009. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nekünk még nincs egysem.
2009. máj. 28. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegnap belenéztem a Mónika showba. Volt benne egy csaj, aki talán 5hónapos terhes volt. Prostituáltként dolgozott még a terhessége elején is. A gyereket az apja nem akarja, Ő sem tartotta volna meg, csak nem adott neki pénzt az "apa" abortuszra, neki meg nem volt rá. Na? SZerintetek milyen élete lesz annak a gyereknek? A csaj sem számolgatta biztosan, hogy mikor van pé. Mi már lassan 2 éve probálkozunk, de nem sikerül! :( Az ilyeneknek meg rögtön összejön!
2009. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem, Sok no nem hiaba nem lesz terhes, tul sokat stresszelnek emiatt es ketsegbeesetten probalnak teherbe esni, ahelyett,h jol ereznek magukat,rengeteg no vetel el lelki tulterheltseg miatt.
2009. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!valószinüleg te nem probálkozol.
2009. máj. 28. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat epp ez az, nem irigyeltem masoktol, jol ereztem magam, nyugodt voltam es jott magatol!
2009. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és mi van azokkal,akik nem görcsölnek,nem lelkiznek,jó az egészség és mégsem jön a baba?
2009. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajna ott lehet,h a ferfival van a kanya :(
2009. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!