Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi vagy kisbaba lehet? Két...

Mensi vagy kisbaba lehet? Két hete szúrkál a hasam. Hétvégére nem várom. Két napja barnázom, és ma nagyon begörcsöltem.

Figyelt kérdés
Sokat voltunk együtt a barátommal,a termékeny napokon is.Ugye kisbaba ?
2009. máj. 29. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok hogy baba legyen és hogy ne jöjjön meg hétvégén!Én is vasárnapra nem várom de nekem sajnos semmi tünetem!Hogy érted hogy nagyon begörcsöltél?Nem volt vérzés?
2009. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma begörcsölt a hasam,de sztán el is mult.de még barnázom.
2009. máj. 29. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:
az se baj h nincs tünet.köszi, én is szúrkolok neked.Majd írd meg h mi lett.
2009. máj. 29. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam novemberben volt ilyen hasszúrkás, fájdogálós időszakom. Majd az erős görcsnél megjött.
2009. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barnázás semmi jóra nem utal, ha baba van. Reméljük nem lesz erősebb. Én azért szorítok. Amugy nekem is volt ilyen hónapom, hogy barnáztam és reménykedtem, de sajna utána megjött.
2009. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!