Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági után nagyon...

Átjárhatósági után nagyon fogok vérezni? És meddig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira vészes, csak azért tűnik soknak, mert hígul a vér a kontrasztanyagtól, és a kettő együtt soknak tűnik. Nekem 2-3 napig tartott, az első nap volt erősebb, utána már csak pecsételtem!
2009. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a kérdésért: Azonnal hazaengednek utána?
2009. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Orvosfüggő! Nekem reggel 8-kor csinálták, és du 6-kor negedtek haza, de a zárómra csak másnapot írtak.

Reggel vissza kellett mennem érte, és így papíron úgy nézett ki, mintha bent töltöttem volna az éjszakát! Rugalmas orvost kell kifogni! : )

2009. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem enmgednek haza rögtön . 3 napig kell bentlenni mert ez kisebb mütétnek minősül
2009. máj. 30. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem véreztem csak nagyon picit! És aznap hazamehettem 1.5 óra múlva mentem is haza! Amúgy rá 1 hóra terhes lettem és most 29 hetes vagyok :)! Sok sikert neked is:)! Remélem összejön!
2009. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Amúgy 3napig kéne bent lenni de kórháza válogatja.Amúgy nálunk épp nem volt hely nagyon ezért mehettem haza gondolom. A zárómon nekem is 3 nap volt!
2009. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én csak várok erre a mütétre. a dokim azt mondta hogy a kontrasztanyagos elavult dolog, és nagy sugárterhelés a petefészeknek, meg nem is tudnak operálni rögtön ha bibi van, ezért laparszkopos mütét lesz, ha minden ok, akkor másnap hazamehetek, ha kell tágitani vagy van valami akkor 3 napot kell bent maradni.

Kaposvár

2009. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!