Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt ülök a gép előtt és a...

Itt ülök a gép előtt és a fiam megkérdezte hogy, anya a gólyának írsz? Megírnátok a címét?

Figyelt kérdés
A kisfiam még csak 5 éves, olvasni nem tud! Azért tettem fel ezt a kérdést ,hogy mosolyt csaljak az arcotokra! Egyébként már egy éve várjuk azt a fránya gólyát de mindig eltéved! Még így is nehéz , hogy van már egy tüneményes kisfiam, persze ő elsőre sikerült!
2009. máj. 30. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos volt, tényleg megmosolyogtam. A cime?! Hát, talán Béka u. 1, ott a nagy Pocsolyás réten túl egy szárnycsapásnyira :-)))
2009. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szuper :))))) vezess hőgőrbét és vegyél ovutesztet....
2009. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most nemkérdezte ezt a kisfiad?

egyépként nálunk is eltévedt már 2.5 éve. sajnos!

majd hátha idén megtalálja ezt az utcát ahol én lakok. egyépként nefelejcs utca. de eddig mindig elfelejtette.

2009. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos volt :):) Én is mosolyogtam rajta, pedig nem vagyok jó passzban mostanában :)

Mondd meg a kisfiadnak, hogy úton van a gólya, csak megállt még, mert előtte be kellett ugrania a nádasba a békákhoz, de megígérte, hogy siet :):) Sok sikert a babához :)

2009. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha betévedne hozzánk, azonnal hozzátok irányítanánk!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 30. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
De akkor ezt mondta vagy csak azért irtad hogy mosolyt csalj arcunkra?én még mindig ittvagyok kiakadva...
2009. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam még várhat a gólya, legalább 4-5 évig, de utána szeretettel várom :):) Jut is eszembe azt is mondhatnád a fiadnak, hogy a gólya elhagyta a szemüvegét a nádasban a békáknál, de mihelyst megtalálja indul hozzád és nem biztosan nem téveszt címet :):) A nádas tipp adó voltam :):)
2009. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy eltévedt ebben a cefet időben:)

Amúgy ez tényleg nagyon aranyos:)

2009. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt mondta ahogy olvasgattam a kérdéseket! Meg is néztem van e valami kép az oldalon amiből erre következtetett! Egyem a szívét már nagyon várja, olyan cuki!
2009. máj. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!