Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. e körül szokott megjönni...

10. e körül szokott megjönni (januárban 11. én de előtte nem emlékszem pontosan) mikor csinálhatok leghamarabb tesztet?

Figyelt kérdés
fura érzést, feszülést érzek hasam alsó felében,hányingert néha (nem ettem semmi szokatlant amit eddig nem) ezek lehetnek már tünetek vagy csak annyira szeretném és azért érzem.
2012. febr. 1. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, ciklus hossza, stb. de mivel a február 28 napos, ezért 10-énél előbb szerintem ne.
2012. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy terhességet éreznél ennyi idő után. (Ettől persze lehetsz terhes, de annak még nincsenek tünetei.)
2012. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezek még nagyon koraik ahhoz, hogy a terhesség okozza. Legkorábban mondjuk 7-8-a felé tesztelhetsz, akkor már van esély, hogy kimutatja, de jobb lenne megvárni a 10-et.
2012. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem január 09.-én jött meg utoljára de nekem csak 25 naposak a ciklusaim, szóval nekem ma kéne hogy megjöjjön, szerintem aznap mikorra várod már simán lehet tesztelni, nekem a lányomat 3 nappal nemvárt előtt kimutatta a lily délutániból.
2012. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!