Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet leghamarabb látni...

Mikor lehet leghamarabb látni uh-on ha baba van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 09:08
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
10 napja késik, viszont a teszt negatív. Voltam orvosnál és ő azt mondta, hogy mégis terhességre gyanakszik. Csinált uh-t és azt mondta, hogy még nem látni semmit és elküldött tesztre. dec.25-én volt meg utoljára.
2012. febr. 1. 09:10
 2/34 anonim ***** válasza:
Egy jobb géppel akár a nem várt menzesz napján is.
2012. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
kihagytam: akkor még nem a babát, hanem csak egy pár mm-es petezsákot látnak, kb. 6. héttől van esély arra, hogy a babát is lássák
2012. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Akkor mégse reménykedjek?:S Csináltam teszteket és negatívak lettek, mondtam az orvosnak és azt mondta, hogy az semmit nem jelent, ne bízzak az ilyen tesztekben. Viszont ha terhes is lennék akkor már ugye az 5 hetes terhességnek számítana. Azt már látnia kellett volna?
2012. febr. 1. 09:15
 5/34 anonim ***** válasza:
A nemvárt nap után 3 héttel-petezsákot (akkor már "papíron" 6 hetes terhes vagy).
2012. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos még semmit nem látott...lehet hogy hülyeség, de én úgy érzem belül, hogy most sikerült...viszont sajnos a negatív tesztek nem ezt támasztják alá. És egyenlőre az uh se....:(
2012. febr. 1. 09:17
 7/34 anonim ***** válasza:

Érdekes amit a doki mondott. Én meg pont azt tapasztalom, hogy elég megbízhatóak a mostani tesztek.


Nem tudjuk, hogy a peteérésed mikor volt. Ha korai a terhesség (2 hétnél korábbi), akkor nem valószínű, hogy látják uh-n, és nem mutatja a teszt se.

De: ha őszinte akarok lenni, 29-e óta sok idő telt el. Ha szabályos (28 napos) szokott lenni a ciklusod, akkor nem tartom valószínűnek, hogy terhes vagy.

Mindenesetre a vérvizsgálat az a legmegbízhatóbb, abból tuti kiderül valami

2012. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Hát, 22 én kellett volna megjönnie de előtte 2 nappal enyhe rózsaszínes valami volt ami csak 1 napig tartott. Lehet ennyi jutott volna erre a hónapra?:P 5 tesztet csináltam és mind negatív lett. Úgy mentem már orvoshoz, hogy tuti nincs baba, de aztán mégis visszahozta a reményt azzal, hogy mondta, hogy ő arra gyanakszik...
2012. febr. 1. 09:23
 9/34 anonim ***** válasza:

ez az enyhe rózsaszínes dolog érdekes.

több dolog lehet: (már amennyire én meg tudom ítélni)

- valamilyen hormonzavar. de ettől nem kell megijedni, belefér 1-2 ilyen ciklus.

- párod nem sértett meg véletlenül,együttlétkor?

- van baba: beágyazódáskor szokott ilyen vérzés lenni. de akkor meg pár nappal utána már kimutatja a teszt, mert el kezd termelődni a hcg a szervezetedben

- ritkán előfordul, hogy ovulációkor van pár csepp vér. késői ovulációs lenne? Akkor viszont meg még bármi lehet, mert akkor innentől kéne minimum 2 hetet számolni, hogy kimutassa a teszt

2012. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát, görcsölt is a hasam, mintha rendesen megjött volna viszont nem élénk piros volt hanem ilyen rózsaszínes-vizes...sosem volt még ilyen ezért nemtudom hova tenni. 20án du. volt ez, párommal meg azelőtti nap este voltunk együtt de nem éreztem semmi fájdalmat szóval nem hiszem, hogy megsértett volna. Mondtam az orvosnak is ezt de nem tulajdonított neki különösebb figyelmet, azt mondta, hogy terhességnél gyakori. Már teljesen össze vagyok zavarodva... :/
2012. febr. 1. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!