Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma eredmeny. Leci segitene...

Sperma eredmeny. Leci segitenetek kiertekelni?

Figyelt kérdés
mennyiseg sperma 4ml! sperminum kinezet:NORMAL! pH ERTEK 7,5! SPERMIUM SZAM 50MILLIO/ml! elenk90%! nem mozgo 10% most ez milyen? a laborban azt mondtak hogy jo!
2012. febr. 3. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ne légy elkeseredve ennyire.


Én már 30 vagyok, a párom 38. És szintén velem van a probléma, de olyan értelemben hogy a szervezetem nem tolerálja a terhességet, szinte "idegen" testként kezeli a babát és "ki akarja lökni". Emiatt a 30. hétig sem tudtam egyszer sem kihúzni a terhességet... :-(

És itt tényleg az én szervezetem a hibás! Az orvosok sem értik mi van. Nem reagál a szervezetem egyetlen gyógyszerre sem...


De neked nincs veszve semmi, hidd el. Tudnak segíteni neked az orvosok, akár lombikkal akár nem de tudnak.

Az én párom is már nagyon vágyik egy kisbabára,de én még bíztatni sem merem... persze próbálkozunk de tudod a félelem az mindig bennem van.

2012. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
akkor te biztosan aterzed az en problemamat!! nallaunk az a baj hogy nekem volt egy nagy petefeszek cisztam amit laporoszkopiaval altuntettek,persze megneztek azt is ha atjarhato vagyok,es szerencsere igen,de valahogy nince=sen peteeresem,ezt onnan tudom,hogy mar nincsen az a bizonyos tolyasfeherje folyasom,es a progresztewronom is nagyon alacsony! 0.95 lett,es minimum 15-nek kellet volna lennie!
2012. febr. 3. 14:38
 13/23 anonim ***** válasza:

gratulálok ehhez az eredményhez a férjednek :)

20M/ml felett már jó, a férjedé pedig ennek több, mint a duplája! és majdnem mind élénken mozog!

2012. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

14.25 vagyok


pajzsmirigyed rendben???

Mert nekem ugyanez volt a bajom,mint neked és kiderült,hogy pajzsmirigy

2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
tsh az 2,24 lett, ami egeszen 4 ig jo
2012. febr. 3. 15:31
 16/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Sajnos nálunk is több mint 1,5 éve nem jön a baba. A férjem most volt 2.-szor vizsgálaton. mi az elejétől kezdve tudjuk hogy nálam van a baj, ugyanis pco-m van. decemberben volt egy laparoszkópos (drilling) műtétem, és már a kaáliba is jártunk. totál kész vagyok én is! :(

2012. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14.33-as vagyok!


Igen, értem a problémádat.


Figyelj,a tojásfehérje szerű folyás hiánya nem egyenes következménye a peteérésnek. Nekem szinte sosincs.

A második terhességemnél szinte végig olyan tojásfehérje, nyúlós folyásom volt, kérdeztem is a dokitól hogy ez normális-e, azt mondta teljesen. Szóval ha a peteérés kérdéséből indulok ki akkor nekem végig a 25. hétig (míg sürgősségi császárral azonnal meg nem műtöttek) peteéréseim lettek volna.

Szóval erre ne alapozz.


Egy kis segítség: használj ovulációs tesztet és kezdj el hőmérőzni. Az én orvosom is ezt javasolta, elmagyarázott ezzel kapcsolatban mindent. Ha gondolod segítek és privátban leírok minden infót.

2012. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16.56-os vagyok.

Lemaradt:


... a 2. terhességemnél MEG szinte...

2012. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]


Dr. Czeizel Endre nyilatkozata. Nagyon érdekes!

2012. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ez tökéletes, a 4ml hogy ennyi anyagból mintáztak, az 50M /ml viszont tényleg nagyon jó, akár 10 M felett is már összejöhet az átlag szerinti 1-8 hónap alatta baba,a nem mozgó % is teljesen átlagos, nincs benne sok törött sejt.

Most rajtad a sor, vagy nem jókor vagytok együtt, vagy te vagy túl savas stb. (vagy csak nagyon rágörcsöltök, sokszor csak ez a bibi )

2012. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!