Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma eredmeny. Leci segitene...

Sperma eredmeny. Leci segitenetek kiertekelni?

Figyelt kérdés
mennyiseg sperma 4ml! sperminum kinezet:NORMAL! pH ERTEK 7,5! SPERMIUM SZAM 50MILLIO/ml! elenk90%! nem mozgo 10% most ez milyen? a laborban azt mondtak hogy jo!
2012. febr. 3. 13:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha a laborban azt mondták erre az eredményre, hogy jó, akkor mi itt a kérdés? Hidd el, hogy értik a dolgukat, nyilván nem véletlenül vannak ott.
2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A TSH-d lehet h tartományon belül van de a terhességhez 2 alatt! kell lennie!!ez így nem jó..menj el egy jó endokrinológushoz mert a 2 feletti tsh okozhat meddőséget vagy korai vetélést!!!Sok sikert!Az én férjemnek is hasonlóan "kiváló" az eredménye és először én is kibuktam h akkor én vagyok a selejtes de ez majd idővel elmúlik.
2012. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Na most olvasd el ,h mi hogy jártunk:

3 évig nem jött össze a baba,pedig nekem minden hónapban megérett a petesejtem 14-17.nap között és a hőgörbén is látszott ahogy emelkedik a hőm az ovulációt követő napon.

Már volt egy gyerekem az első férjemtől.

Ezért hogy már van gyerekem egy másik férfitől és a tökéletes görbém miatt a férjemet kezdték kivizsgálni,mert ugye nálam úgy tűnt minden rendben.

Férjemnek hasonló eredménye lett mint a tiednek és akkor elkezdtem járni én a meddőségibe.Semmi bajt nem találtak.

Akkor a családorvos azt mondta h ne dolgozzon tovább a férjem az építkezésen,mert az ott belélegzett festékek és oldószerek gátolják a termékenységét és azt kimutatni nem lehet.

Szót fogadott.Sikerül 2,5-3 hónapon át elkerülnie azt a környezetet és terhes maradtam.

Már meg is született a kisfiunk és most várom a következő babát ami Első próbálkozásra összejött.Otthagyta azt a munkahelyet és ezért sikerült elsőre.

Ennyi kedves kérdező.Remélem segíteni fog neked a mi esetünk.

2012. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!