Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cukorbetegen teherbeesés?...

Cukorbetegen teherbeesés? Érdekelne, hogy vannak e köztetek inzulinfüggő cukorbetegek, akik babát szeretnének, babát vérnak, esetleg már meg is szültek...

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, milyen értékek mellett, mennyi idő alatt sikerült teherbeesni, hogy zajlott a terhesség, és a szülés... Röviden, tömören összefoglalva:)
2009. jún. 1. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szeretnénk, de azért nem lesz egyszerű. Az inzulin értékem pont súrolja a felső határt, úgy hogy napi két tablettát szedek rá. December óta várjuk a gólyát, de még nem kopogtatott ... de már nem sok kell, érzem!

2009. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inzulin érték alatt mit értesz? Szorítok, hogy sikerüljön a baba:)Nem próbáltál még ki esetleg természetes gyógymódokat?
2009. jún. 1. 16:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Most esett le, azt hiszem:) Akkor te csak tablettát szedsz? nem szúrod magad?
2009. jún. 1. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos még én sem tudok beszámoln sem terhességről, sem szülésről, de szerintem nekünk sem lesz egyszerű. A cukrom 7-8 szokott lenni, gyógyszert szedek rá, napi egyet. Ha sikerülne a baba, akkor átállítanának inzulinra. De a diabetológián mondták, hogy nagyon sok cukros kismamának sikerült már egészséges gyerkőcöt szülnie, úgyhogy én sem adom fel :-) Nektek is sok sikert, bizti jön az a gólya, csak ilyen hidegben még kerül egyet a ház körül :-)))
2009. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:) Ez aranyos volt, mármint, hogy "kerül egyet a ház körül"! :):):) Remélem így lesz, s nem csak nálunk!

...

Igen, "csak" gyógyszert szedek napi kettőt, nem kell szúrni magamat!

Te szuris vagy?

2009. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én inzulinos vagyok 16 éve. Viszont az utóbbi időben rengeteget javultak az értékeim. Amióta próbálkozom mindenféle természetes dologgal...Nekem a 100%os céklalé vált be meg a cordyceps kapszula. Mondjuk szedek még emellett cinket, krómot stb-t szóval lehet azok is közrejátszanak. De a céklát mindenképpen ajánlani tudom.Szerintem próbáljátok ki... Lehet nem kell majd azt azt 1.2 tablettát sem bevennetek... Én felére tudtam csökkenteni az inzulin mennyiségét.
2009. jún. 1. 17:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy 4-6 közötti cukor az ideális a babának. Mondjuk én már akkor szédülök, mikor csak 4 felé közeledik a cukrom...:S De gondolom csak hozzászokás kérdése:)Sajnos nekem azért többnyire magasabbak az értékeim...
2009. jún. 1. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Céklalé? Jé, erről még sehol nem hallottam! Majd kipróbálom! :)

...

Úuh ... 16 éve??? :(:( sajnálom, de tudod, csak kitartás kérdése, s megérzik, hogy szeretettel várják őket ... Én hiszek benne. Ahova kell, oda biztos, hogy fog baba érkezni, csak valakiket megdolgoztatnak, de annál nagyobb lesz az öröm!

Mielőbbi babásodást kívánok Nektek! :)

2009. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én a céklalevet a vérszegénységem miatt kezdtem el inni, de a cukromra is jó hatással van. Magamnál azt vettem észre, hogy ha kicsit alacsonyabb vagy normális a cukrom, és céklát iszom, akkor utána is, pl reggel is nagyon jó a cukrom tőle. De ha előző este icipicit magasabb a cukrom, és arra iszom céklát, akkor nagyon megugrik tőle. Pl reggel meg nem is szoktam inni, mert akkor is feljebb megy csak. De du. meg este jobb hatással van... próbáld ki. gondolom ez is emberfüggő, de lehet neked is jót tesz.


nektek is kívánom a minél előbb érkező gólyát:)Én egyelőre azzal vagyok elfoglalva hogy az értékeimet beállítsam. Nálam kicsit összetettebb, mert vesebeteg is vagyok. De jól haladok:) Baba szerintem legkorábban csak 1 év múlva lehet. Csak érdekel, hogy ki hogy áll ezzel a dologgal...stb:)

2009. jún. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!