Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki magas...

Van köztetek olyan aki magas Tsh értékkel teherbe esett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert most én is babát szeretnék, de azt hallottam, hogy magas értékkel nehezebb teherbe esni. Ma reggel voltam az eredményemért ami 6,78-at mutatott, viszont a dokim azt mondta, hogy ez az érték, nem befolyásolja a fogantatást, csak utána okozhat gondot.

Szerintetek? Kicsi az esély így a babára...


2012. febr. 6. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-6 körül volt és terhes lettem simán elsőre egy alkalomból (azért tudom mert nem tervezett baba volt 3.gyerekünk) úgyhogy én csak azt tudom mondani, ez nem igazán kizáró tényező.
2012. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, megnéztem, 6.92 volt az értékem.
2012. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is teherbeeséssel van a gond, hanem a magas TSH érték okozhat korai vetélést. Nekem úgy mondta egyszer egy doki, hogy a magas TSH 1000 nőből 1-nél okoz meddőséget, de 100-ból 1 elvetél emiatt.
2012. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,69 volt, és egészséges babám született. Viszont mostanában is ennyi, és a kistesó nem igazán jön. Már két vetélésem volt..
2012. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém meg alacsony 0,005 és nem esek teherbe.
2012. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 fölött volt a TSH értékem,mikor teherbe estem,de sajnos a baba nem maradt meg,missed ab.lett a vége.Az is lehet hogy 6 feletti TSH-val nem is sikerül majd teherbe esned. Szerintem nagyon fontos lenne hogy elmenj egy endokrinológushoz,aki biztosan javasolni fogja a gyógyszert (L-Thyroxin).
2012. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!