Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van tarifája a petevezeték-átj...

Van tarifája a petevezeték-átjárhatósági vizsgálatnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem TB alapon csinálták, viszont a saját orvosom csinálta, akinek adtam hálapénzt! De én direkt kértem, hogy ő csinálja, mert csak benne bízom! Az is számít szerintem, hogy hol csináltatod, mert meddőségibe biztosan van tarifa!
2009. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem magándokim csinálta uh-val,30.000ft-ot fizettem!Meddőségiben 30.000-40.000 körül hallottam az uh-st,van rtg-s is az valamivel olcsóbb viszont fájdalmasabb is!
2009. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyi kórházban csináltatom, a dokim csak itt dolgozik.
2009. jún. 1. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű csak a doki gázsiját kell fizetned vagy ha akarsz"hálapénzt"!Sok sikert hozzá!Ha elfogadsz egy tanácsot a beavatkozás előtt vegyél be egy kataflán fájdalmcsillapítót!Azzal könnyebb lesz és csak pár perc az egész!!!Ne aggódj!!!
2009. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Így lesz!!! És drukkoljatok nekem szerdán délben!
2009. jún. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!