Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idővel elöbb tegyem le...

Mennyi idővel elöbb tegyem le a gyógyszert ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják elég 3 hónap a tisztulásra mások meg,hogy annyi idő kell amennyi a terhesség.10évig szedtem utána szüneteltettem fél évet és most megint szedem 4 hónapja.Próbálkozni jövő április körül szeretnénk.
2009. jún. 2. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 33 évesen egy hónappal a gyógyszer abbahagyása után teherbe estem. Mi a születése időpontját terveztük meg, sikeresen:-) Neked is sok sikert!


10 hetes pici anyukája

2009. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod hasznos volt így már nem aggódom annyit miatta.
2009. jún. 2. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:

irigylem azokat, akiknek elsőre sikerül... én mindössze egy évig szedtem fogamzásgátlót, azóta viszont több, mint fél év telt el és még mindig semmi. :(

állítólag tisztulási idő már nem kell ezeknél a tablettáknál, de nincs garancia, hogy ennyire hamar összejön.

2009. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyre több orvos mondja, hogy a gyógyszer elhagyása utáni első hónapban van a legnagyobb esély a babára. Én anno kivártam a 3 hónapot, hogy "kitisztuljon", és csak utána kezdtünk élesbe probálkozni. így útólag azt mondom ez hiba volt pont egy éve... azóta probálkozunk...

Azóta már mindenféle hormonális probléma kiderült, ami a gyógyszer szedésre vezethető vissza.

Szóval én azt mondodm ha várni akarsz legalább egy évet adj, hogy helyreállhasson a szervezeted vagy rögtön a következő hónaptól már probálkozzatok!

2009. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most aztán törhetem a fejem melyik jobb,egyből próbálkozni vagy legalább egy évet tisztulni.
2009. jún. 2. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én januárban hagytam abba a gyógyszert azóta már két hónapja próbálkozunk de még sajnos nem sok sikerrel. Ha a helyedben lennék én már abbahagynám a gyógyszer szedését, hogy amikor már szeretnétek a kisbabát addigra ez már tutira ne legyen akadálya a dolgoknak.
2009. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 14:5 -től szeretném kérdezni,hogy szerintedha még van két levélel szóval szeptembertől nem szedném az jobb lenne?
2009. jún. 2. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rögtön a gyógyszer abbahagyása után lettem várandós (előtte 7 hónapig szedtem). PCOS-em van, így a Diane 35 tette rendbe a peteérésemet. Nem tudom, egészséges nőknél hogy van, de nekem a policisztás ovárium szindróma miatt 3 hónap múlva ugyanúgy elmaradt volna az ovulációm, mint előtte. A mai fogamzásgátlók kevés hormont tartalmaznak, nem kell "kiürülniük". Az én gyógyszeremben, a Dianéban van a legtöbb hormon és mégse lett a babámnak semmi baja emiatt! Nagyon szurkolok a babáért! ;)
2009. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ amúgy én is dianét szedek.
2009. jún. 2. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Évekig szedtem anno Tri-Regolt, majd az egyik hónapban elfelejtettem elkezdeni szedni...már 9 éves is elmúlt a fiam :-)
2009. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!