Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki teherbe esett...

Van olyan aki teherbe esett és abszolút semmi tünete nem volt?

Figyelt kérdés
több, mint egy hete késik a hőm 37-37,2 között mozog, de semmi tünetem a 34 napomon a teszt száradása után látszott egy halvány csík!Szerintetek?
2009. jún. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a pozitív teszt után pár nappal jöttek csak a tünetek, 7+2 hetes kismami

szerintem gratulálhatok:)

2009. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Az anyukám 5 hónapig menstruált, és alig volt hasa. Kb. 4. hónapban derült ki, hogy Kinga érkezik.
2009. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia sajna én még nem voltam terhes de azt szokták mondani a halvány csik is csik.:-)GRATULÁLOK!!!

Sztem baba van a pociban.:-)

Megy a drukk...:-)

Barinőmnek végig semmi baja nem volt...:-)))

Nem mindenki egyforma!

2009. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen teszt volt?

Szerintem nem vagy terhes,de függ h hány napos a ciklusod.

2009. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
28 naposak átlagosan a ciklusaim. Qupidóval teszteltem. Most vagyok a 37 napon. Ebben a hónapban inszemem volt.
2009. jún. 2. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
en tiz hetes vagyok, az eg vilagon semmi tunetem nincs. epp ezert csinalok hetente tesztet, ami mind pozitiv. :))) kivulrol max annyi latszik, minthogyha meghiztam volna picit.
2009. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!