Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatti magas...

Beágyazódás alatti magas pulzusszám (90-100 körüli) visszaeshet esetleg 80 körülire ha befejeződik a folyamat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy 1-2 napon belül kellene megjönnie (amit nem várok), lehet, hogy a pulzusszámom azért esett le mert nem tapadt meg a baba, vagy mert befejeződött a beágyazódás?


Szerintetek?


2012. febr. 10. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen semmi köze hozzá!!

Nekem meg mindig magas volt a pulzusom,én kaptam is rá gyógyszert :(

2012. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Neked milyen magas a pulzusszámod? Én 10hetes kismama vagyok,s nekem is magas,de a doktornőm azt mondta,hogy nem írna rá semmilyen gyógyszert még! Terhesség előtt is magas volt :( Kicsit aggódok
2012. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért érdeklődöm, mert nekem alapjában olyan 70-es pulzusom szokott lenni, abszolút nem szokott magas lenni...

2012. febr. 10. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2.válaszoló!Nekem gyakori extráim is vannak sajnos és mindig azt éreztem,hogy majd ki ugrik a szívem :(( Nekem alapjáraton 100 volt sajnos! Huma-pronolt kaptam rá,2x 1/2-et!Ez jónak bizonyult,mert azóta ilyen 69-73 körül mozog!Az extráim még mindig vannak,de ezzel állítólag együtt kell élnem :((Most volt rajtam a 24 órás EKG! Mondta,hogy a pulzusszámom az jó és ezek a beütések sem kórosak,csak akkor lenne az ha rosszulléttel járna és meghaladná a 2,5 sec-ot!Neked mennyi a pulzusod?Úgy tudom terhesség alatt amúgy is magasabb a pulzusszám!Amúgy a vérnyomásom meg jó,azzal sosem volt baj,csak a pulzussal :'((
2012. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!