Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyit szeretnék kérdezni ami...

Annyit szeretnék kérdezni ami lehet, hogy nem illö de mennyibe kerül egy lombikbaba program?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha a tb állja, neked csak a gyógyszereidet kell kifizetni. De az is 100 ezer Ft felett van. Egyébként olyan 600-800 ezer Ft körül van, úgy tudom.
2009. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy beültetés 300000 Ft-ba volt.És ez csak a gyógyszer ára, és állami medőségi központban voltam a Káli drágább.Nincs ebben az összegben az utazás mert én vidéki voltam, az orvosok hálapénze a beültetés utáni ajánlott vizsgálat pl: genetika vizsgálatés beültetés utáni gyógyszer. Egyszóval drága. Mi lenne ha még a beültetésért is fizetni kellene. És ezt szorozd meg annyival ahanyadszorrra sikerül a beültetés. Vagy lehet, hogy nem is sikerül.Az ötödik beültetés után már önköltséges a beültetés is ami még plusz 500000 Ft körül van a gyógyszeren kívül.
2009. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösönöm a válaszokat habár még ezzel várunk mert még nemtudni hogy miért nem esek teherbe 1 éve szeretnénk!!! de én már a legrosszabbra is felkészülök habár még csak 21éves vagyok de már szeretnénk babát és tudunk mire is válalni hála az égnek köszönöm szépen
2009. jún. 2. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
szerintem 21 évesen inkább élvezzétek egymást és az életet. könnyebben össze fog jönni a baba, mint ha már most azon görcsölsz, hogy lombik...
2009. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólóval. Ha az orvos megállapítja, hogy nem lehet valakinek természetes úton gyereke, akkor jobb minél előbb. 30 alatt ugyanis 25 % az esély, hogy sikerül, 30 felett meg csak 15.
2009. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém gyogyszerekkel együtt tb tàmogatàs nélkül 500 ezer ft-ba került a Bp.-i Kaàli-ban.
2010. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!