Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2.5 éve babát várunk és...

Már 2.5 éve babát várunk és eleinte is, de most is nem csak fáj hanem még szégyellem is, hogy nem jön magától hanem orvosi segitség kell?

Figyelt kérdés
én mindenki előtt tagadom pedig sajna volt akinek elmondtam rájöttek és már tagadni sem tudtam . és annyira gyorsan ment a pletyka.... hogy hát szégyellem eleétől kezdve. kideült nálam van gond és háát nagyon égő számomra hogy egy nő aki azért nő hogy gyereket szüljön nem sikerül magától!De anak örülök hogy nem a férjemmel van a gond mert azt hogy ő érezze igy magát azt semiképp sem szeretném!mikor más mondja hogy elsőre sikerült neki a baba kisebbség érzetem van...Nagyon rossz.+rájön a fájdalom is szóval kivagyok nagyon....
2009. jún. 3. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem tudok neked privit írni, még most kezdtem nézelődni az oldalon, de átállítottam hogy te tudj:) elég gáz, hogy itt bénázok, de neked csak azt írja, hogy mikor írtak a kérdést ill. a komit. azon kívül semmit hogy privit írhatok vagy valami hasonló:) de nálam már látszik úgyhogy fogsz tudni írni. várom.
2009. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
irtam neked .
2009. jún. 5. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!