Ciszta vagy baba?

Figyelt kérdés
Vasárnap teszteltem pozitívat, igaz halvány a 2. csík de látható. Ma voltam dokinál és azt mondta itt nincs baba, csak egy 3 cm-es ciszta. Volt már vki hasonló helyzetben? Az érdekes, hogy a mellfeszülés, mellnövekedés, pulzusszám emelkedés megvan, illetve hétvége előtt totál negatívok voltak a tesztjeim, hét végén kellett volna megjönnie, meg is volt az érzés és a pozitív teszt. Lehet ez tényleg csak ciszta??
2012. febr. 14. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha halványan is de ott van a második csík akkor annak pozitívnak kéne lennie... meg a mellfeszülés... érdekes nagyon én tuti elmennék egy másik dokihoz is megnézetni magam.
2012. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát igen, én is ezen gondolkodom, mert az az érdekes, hogy múlt héten ugyanaz a teszt még negatív volt, még csütörtökön is, aztán a mensi elmaradása után 1 nappal pozitív...holnap sztem felhívok egy másik orvost is
2012. febr. 14. 23:10
 3/22 anonim ***** válasza:
nekem is volt így amugy hogy 4-5 hetesen negatív volt utána azért mégiscsak megcsináltam kb 6 hetesen is egy új tesztet mert éreztem hogy terhes vok és az pozitív lett
2012. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is így jártam,pozi teszt,rá 2.hétre megjött.Doki nálam is cisztát talált.Nekem is kb 3 cm-es.Te milyen gyógyszert kaptál rá?én norcolucot.talán a héten vissza jutok dokihoz,akkor kiderül mi van.
2012. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nekem duphastont irt fel. Es te teszteltél előtte is, nekem csak az nem stimmel, hogy miért pont a menstruáció elmaradásakor lett pozitiv előtte nagatív...te hogy voltál, mikor teszteltél pozitivat?
2012. febr. 14. 23:29
 6/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem korán mentél dokihoz, azért nem látott még semmit. És lehet, hogy a sárgatestet nézte cisztának. :-)

Szerintem tesztelj még egyet, annak már erősebbnek kell lennie, és majd egy-két hét múlva menj dokihoz újra. Addigra látnia kell a babát. :-)

2012. febr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

És az a ciszta hol található?

Méhedben vagy a petefészekben?

Hallottam illetve olvastam olyat h a ciszta termel Hcg hormont amitől pozitív a teszt.

De mivel ez nagyon ritka,és egyéb tünet is van,szerintem csinálj még teszteket 2 naponta.Ha sötétedik a tesztcsík akkor inkább a baba okozza.

Lehet az is h korán mentél dokihoz,mert ilyenkor még nincs szivdobogása a picinek.6 hetesen már lennie kell.

Menj másik dokohoz,szerintem valószínűbb a baba.

2012. febr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
aranyos vagy :-) ma reggel csináltam megint és a hétfőihez képest erősebb a csík...ma felhívok egy másik dokit és megírom mit mondott. Nem az a baj, ha nincs baba, azt is elfogadom, de amíg benne van akár 1 %-kal is, addig miért nbem mondja a doki, hogy ne emeljem a kisfiam, ne szedjek lehetőleg gyógyszert, ne röngeneztessem magam...nem értem
2012. febr. 15. 06:46
 9/22 anonim ***** válasza:
én is voltam igy 5 pozitív teszt tünetek ugyanezek doki aszt mondta nem vagyok terhes elküldött pisi mintára az is pozitiv volt asztán ugy meg vizsgált hogy elkeztem vérezni elvetéltem,szerintem menj el másik dokihoz is:)
2012. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia.Én vagyok a cisztás.Én a nemvárt után kb 1 héttel teszteltem,és nekem is volt mellfeszülés,hő fent volt,gyomrom a torkomban folyamatosan,aztán megjött.én még mindig arra gyanakodok,hogy ott nem csak ciszta volt.de doki csak a vérzés után 2 héttel vizsgált.akkor nem mert még barnáztam,azt monda úgy úgysem látna semmit.
2012. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!