Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most akkor ciszta? Vagy...

Ez most akkor ciszta? Vagy mégis baba?

Figyelt kérdés
vasárnap kellett volna megjönnie de eddig semmi!! cicm megnőtt, hasi szurka jobb oldalon, rosszullétek! viszont ma reggel ismét negatív teszt! akkor ez most Mi lehet???????????? már nem értem, párom azt mondja tuti terhes vagyok Ő ezt érzi! de én már kezdem feladni!!!!:( valaki segítsen!!!
2010. nov. 11. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted ezt így neten keresztül bárki meg fogja tudni mondani neked? Most komolyan milyen választ vársz azon kívül, hogy menj orvoshoz?
2010. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudod mit várok???? megnyugtatást...amugy ma délelőtt doki, de eléggé félek! hát ennyi!!!!!!!! csak tudni szerettem volna vaolt e már valakinek ilyesmi... azért KÖSSZ.
2010. nov. 11. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
azt nem értem ilyen esetekben a nők miért nem veszenek 500ft ért egy tesztet és csinálják meg reggel.............
2010. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sorry látom teszteltél

akkor egy későbbi peteérés miatt nem jött meg vasárnap

gondolom azt nem tuddo mikor vol pé

2010. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"tudod mit várok???? megnyugtatást..."


- Furcsa, ha ezt inkább vadidegenektől várod, mint a férjedtől...

2010. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem beképzeled a tüneteket. Hidd el, könnyebb,mint gondolnád. Múlt hónapban nálunk úgy volt,hogy lehet,hogy becsúszott. Na onnantól kezdve én is érzetem magamon mindent. Érzékeny mellbimbó (pedig szentül állítottam magamnak,hogy nekem soha sem érzékeny), petefészekszurka több napon keresztül, enyhe émelygés esténként stb. Még késett is 3 napot. 95%-ra hittem,hogy terhes lehetek. Aztán mégsem. És érdekes,hogy ebben a ciklusban (most tuti nem csúszott be) már nem tűnnek fel ezek a dolgok annyira. Biztos most is meg vannak (így mensihez közeledve a bimbóm ismét érzékeny), ahogy valószínűleg eddig is meg voltak, csak nem figyeltem rá! Ja és nekem is volt két nega tesztem!

Várj pár napot és csinálj még egy tesztet. De ne ijedj meg, az sem biztos,hogy ciszta, csak az elméd játszik a testeddel!

2010. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ne haragudj, de lehet hogy komolyan csak beképzeled a terhességet mivel már annyira szeretnéd.Megesik az ilyen csak az a baj hogy utánna nagyot csalódik az ember.Sajnos nálam is ez volt pozitív lett a tesztem már örültünk mikor megjött és már utána negatív lett szóval a tesztek is tévedhetnek.Nekem és a páromnak is nagy csalódás volt.De ne add fel!!!!!!
2010. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lehet baba, nekem csak a mensi kimaradása után három nappal lett halvány pozitív, ne aggódj!
2010. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
voltam dokinál nem ciszta!! a méhem nagy, de még semmi! 1 hét mulva vissza kell mennem azt mondta ne aggodjak, bármi lehet még! kösz a válaszokat!!:) jaaaaa és a párom megnyugtatott..
2010. nov. 11. 16:01
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és nem terveztük, de örülnénk neki...
2010. nov. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!