Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát ki mikor szeretn...

Második babát ki mikor szeretné? Tudatosan, vagy majd jön ha akar? És aki visszamegy dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Két évet szerettünk volna, hogy kicsi legyen a különbség, de ne túl kicsi.

23 hónap lett, nekünk bejött.

A harmadikat is terveztük, hogy kb. 3 év legyen a kicsi meg a pici között, hát ebből 2 és 3/4 év lesz hamarosan. :o)

2012. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon tudatosan akartam "lebonyolítani" a gyerekprojektet. Úgy terveztem, h a kislányom 2,5 éves korában visszamegyek dolgozni kb. 2 évre, majd jöhet a kistesó.

Erre tnapelőtt kiderült, h 8,5 hónappal szülés után újra terhes vagyok. Nagyon nagy dilemma. Óránként változnak bennem az érzések. Állítólag jó a kis korkülönbség, de az elején biztosan az őrület határán állnak az anyukák.

2012. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én először azt mondtam, két év legyen a korkülönbség, aztán módosítottam 3-ra:)

Ez majdnem bejött, kb. 3 héttel később jön a tesó, mint ahogy a nagy betölti a 3-at:)

2012. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terveztük az 1-t és akkor jött össze amikor akartuk majd a második is tervben volt csakhogy már 1 éve nem sikerül most ott tartok hogy szeptemberben megy a lányom oviba én meg vissza dolgozni ha addig sikerül akkor maradok de ha nem akkor nincs tovább próbálkozás felneveljük az egyke lányunkat.Nem akarok tovább várni meg 5-10 év múlva szülni hanem egyszerre letudni mert most vissza megyek utána 1 évet dolgozni kell aztán jöjjek megint haza???Ezt a munkáltató sem szereti és mire a lányom sulis lesz én megint pelenkázok na ezt nem akarom.
2012. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krisztivan ***** válasza:
Tervbe van kb.4-5 éves lesz a nagy mire nálunk jöhet a pici.Nem akarok kisebb korkülönbséget.Nem fognak "összenőni" azért mert kicsi a korkülönbség.Legalábbis az én tapasztalatom ez.
2012. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem anyagi dilemmám is van, mert ha nem megyek vissza jó keveset fogok kapni. Viszont ha visszamegyek, utána 1 év múlva akár jöhetne is a kistesó.
2012. febr. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!