Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szedjük a clostit?...

Mennyien szedjük a clostit? Lenne kedved megosztani a tapasztalataid? Várni együtt a pozi tesztre? Hanyaik ciklus óta? Mióta próbálkozol a babával? Méred a hődet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 10:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én úgy kaptam, hogy nem jött meg a menzim, fog. gátló után, dokinál voltam, UH szerint nagyon vékony nyálkahártya miatt kaptam, úgymond felépíteni egy ciklust. UH közben nem volt, modta hogy ha nem jön meg 2-3 hét múlva, menjek vissza, hormonvizsgálatot csinálunk. Ja PCOS vagyok, nem jött meg, a gyógyszer elkezdése óta ma vagyok a 31. napon. A ciklus.hu 3-ára húzta be a pé-t, elvileg akkor ma a 17. napon vagyok, de nem mertem még tesztelni. Szerda-csütörtökre tervezem a tesztet, de nagyon türelmetlen vagyok. Ha negatív, irány vissza a dokihoz, ja ha pozi akkor is csak akkor jobb kedvvel! Drukkolok nektek és magamnak is hogy sikerüljön!
2012. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!!!majd írj hogy mi lett:)
2012. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok én is:) Majd írd meg az eredményt!


PCOS vagyok én is+ a pajzsmirigyem sem működik jól.


Doki váltás, nem könnyű ehhez már pár éve járok, eddig nem is is volt gond. Meg egy jó orvost találni nagyon nehéz, ne legyen pénzsóvár, emberszámba vegyen, legyen tapasztalt stb. De gondolkozom rajta. Járok endokrin doktornőhöz, kár hogy ő nem nőgyógyász mellette:D

2012. febr. 20. 16:04
 14/36 A kérdező kommentje:
12:13-es , ezek szerint neked sem nézik uh-án a peteérést?
2012. febr. 20. 16:07
 15/36 Bettybaby2010 ***** válasza:
Sziasztok!Én is csatlakozom azokhoz, akiknek nem követi UH-on az orvosa,hogy mi is történik a Closti mellett.Nekem a kislányom Clostival fogant az első hónapban, most a kistesót is ezzel próbáljuk összehozni, mert spontán az sem akart összejönni.
2012. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Bromot és Clostyt szedtem, és a nődokim nem nézett, pedig én még kértem is és nem ingyen, mert magán doki volt, ő nála a felelőtlenség játszott közre. 10 hónapig vártam hátha jó lesz vagyis próbáltam hinni neki, hogy ő ért hozzá, de meguntam és

1 hónapja elmentünk a Kaáliba és az ottani dokinak az volt az első kérése,hogy nézzünk uh-t három hónapon keresztül havi egyszer az aktuális időpontban. Nem kevés pénz lesz, de legalább biztonságba vagyok.

Érdemes lenne másik dokit megpróbálnod.

2012. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta doktorno h szigoruan ultrahangozás mellett lehet szednia clostyt, mert a tulsztimulálás cisztát okoz...meg ha nemnézi akkr nemis tudja h segít e a tabi, vagy h mekora tuszo és h mikor fog repedni, lehet h tuszorepesztore is szukség lesz
2012. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én holnap kezdem szedni, de a 10-és 12.nap között mindenképpen mennem kell uh-ra,hogy megnézzen a doki. Tavaly is szedtem már ezt a gyógyszert,és akkor is állandóan megfigyelt a doki.
2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12:13as vagyok nem nézi ultrahangon a peteérést!már kidobtam a papírt de mintha rémlene hogy kell nézni ha a clostit szeded.Nagyon kiváncsi leszek fog e használni.

2012. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ennyien vagyunk!

Ma kezdtem el szedni, a ciklus 5. napjától. Úgy terveztem használok majd ovulációs tesztet a 10. naptól.


Használjátok Ti is?

2012. febr. 21. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!