Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szedjük a clostit?...

Mennyien szedjük a clostit? Lenne kedved megosztani a tapasztalataid? Várni együtt a pozi tesztre? Hanyaik ciklus óta? Mióta próbálkozol a babával? Méred a hődet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 10:24
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Letroxot szedem én is:D


Én örülnék az ikreknek, bár egy kicsit megijednék, de jó lenne.


A hőmet mérem, most vagyok a 10. napon, de mintha vonalzót használnék:D

Igaz 2 reggel nem mértem- kórházban voltunk a kisfiammal.



(Gyógyszerlistám: a Merckformint, Letroxot és a Clostit 5 napig)

2012. febr. 26. 08:01
 32/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok a 02.24. 10:39-es válaszoló.

Szóval az én TSH-m egy ideje magas volt, próbáltam természetes jódpótlással csökkenteni, valameddig ment is a dolog, de utána annyira sok lett, a megengedett 8-10-szerese, hogy Letroxot kell szednem.

Ennek már másfél éve, most 2011. szeptemberében állt be teljesen, 0,47 körülire. Ezt most is nézték és e körüli volt az érték.

Nekem azért irták fel a clostit, hogy hátha egy kis hormon kell csak, de egyébként elvileg van peteérésem, de ezzel rásegítenek.

Ma szedem 4. napja, az esténkénti hőhullámokon és a néhai hányingeren kívül, hála Istennek nincs bajom.

Ha bárkinek tudok segíteni a tapasztalatommal akkor írjatok 3,5 év alatt tapasztaltam ezt azt.

Sziasztok

2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

köszi,nekem sokat segítettél.

Nekem 2.3 és nem tudom ez mennyire számít magasnak babához?!

2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

A 0 és 1 közötti érték a legjobb, ezt mondja mindenki. Konzultálj a dokival, ha nem vagy biztos benne.

Ja és nekem mikor kiderült a TSH emelkedésem, akkor a prolaktinom is a megengedett majd kétszerese volt, azt mondták erre is gyógyszer kellene, de én nem vállaltam be.

Most a megengedett határon belül van, sőt inkább az alsó határértékhez közelebb. Szóval a pajzsmirigy csökkenése a prolaktin szintre is hatással van, erre is figyeljetek, tapasztalat.

2012. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

köszi,

A nődokim lerázott azt mondta tartományon belül van a 2.3 és ez jó.

Mindenhol olvasom,hogy 1körüli érték kellene.De nekem már vannak gyerekeim,talán ezért is nem vesznek "komolyan".A prolaktinom nem magas,azt nézték.

köszi a segítséget

2012. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

én a 2. clostis hónapom végén járok. nekem a napi 2×1 tablettától a 13. napon 5 tüszőm lett (17-24mm-esek), így a köv. hónapban már nem is kell szednem.

a tsh-m 2,5. voltam endokrinológusnál, s azt mondta, hogy divat, hogy 1-nek kell lennie, s azt mondta, hülyeség, ezen ne aggódjak! pedig magándokinál voltam!

2012. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!