Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien szedjük a clostit?...

Mennyien szedjük a clostit? Lenne kedved megosztani a tapasztalataid? Várni együtt a pozi tesztre? Hanyaik ciklus óta? Mióta próbálkozol a babával? Méred a hődet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 10:24
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Szerintetek, hívjam fel a dokit és kérdezzek rá, hogy kell-e mennem UH-ra?
2012. febr. 21. 16:52
 22/36 anonim ***** válasza:
Végülis felhívhatod, de ha ő nem mondta,hogy menj uh-ra, akkor ez elég érdekes doki lehet. Az ovu tesztet használhatod, legalább így te nyomon tudod követni a ciklusod alakulását.
2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér.Mondd meg neki,hogy a tájékoztatón is rajta van és örülnél,ha csinálna ő is!

Nem sok értelme van szedned enélkül,hacsak nincs olyan szerencséd és nem leszel az 1 hónapban babás..

2012. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Felhívtam, kicsit bután érzem magam, de megyek a magánrendelésén megnéz, a 11. napon leszek- olyan mintha szívességet tenne, kb úgy mondta.:S
2012. febr. 22. 11:58
 25/36 anonim ***** válasza:
Na de lagalább megnéz....Amúgy ma észre vettem hogy van ilyen átlátszós vizes folyásom ez lehet peteérés akkor??vagy annak mi a tünete igazából??
2012. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

A tojásfehérjés, amit tudsz nyújtani.

Hanyadik napon vagy?M

2012. febr. 22. 16:52
 27/36 anonim ***** válasza:
Hát a mensi első napjától számítva a 16.napon vagyok ma!nem tudom...
2012. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy a clostitol babás maradhatok egyből vagy ha nem akkor beáll e tőle a ciklusom.
2012. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Azért írok, mert a kérdezőhöz hasonlóan én is most kezdem holnap az első closti adagomat és engem is a doki csak 3 hónap múlva mondta, hogy látni akara, de reméli előbb jelentkezem.

Nem értettem én is miért nem néz meg félidőben ultrahanggal, ezért felhívtam ( hozzáteszem jó orvos, egyetemi docens, idősebb, tehát bízom benne, mert hát ennyi év alatt biztos van tapasztalata) és azt mondta, hogy ne aggódjak az eredményeim alapján szedjem nyugodtan, feleslegesnek tartja, hogy az én esetemben nézzük ultrahanggal.

Amúgy mi már több mint 3 éve próbálkozunk, egy hónapja volt hsg, de túl vagyunk már a párom vizsgálatát, egy csomó hormon vizsgálataton, nekem pajzsmirigy alulműködést találtak, letroxot szedek rá már több mint egy éve, és most állt helyre az is.

Azt mondta a doki, hogy most próbáljuk meg ezt, de az ikrekért nem válal felelősséget. :)

Hát ennyi az én történetem, egyébként én mérem a hőmet, kiváncsi leszek, majd most hogyan alakul.

Szép napot mindenkinek!! Egy sorstársatok

2012. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

bocs az off-ert!

Kedves utolsó megkérdezhetem mennyi volt a TSh-d hogy kezelni kellett?

Én már szedtem clostyl-t de nem lettem babás és én a pajzsmirigyre gyanakszom...

2012. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!