Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy tesztet...

Tegnap csináltam egy tesztet és + lett. Van még valaki aki nagyon a terhesség elején van?

Figyelt kérdés
2. baba, nem tervezett, de természetesen megtartjuk. Szivesen beszélgetnék neten ,akivel egy időszakban vagyok várandós:)
2012. febr. 22. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Hétfőn és ma csináltam egy-egy pozitív tesztet. (a hétfőit halványnak találtam) :-)

Nekem is van már egy gyermekem, szívesen beszélgetek veled.

2012. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szombaton csináltam pozitívat nekem is második baba. És én is nagyon szívesen beszélgetek.
2012. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi is nagyon az elején vagyunk, én is most teszteltem pozitívat. Nálunk is kistesó lesz, már van egy 1,5 éves kisfiam. Hol beszélgettek? Csatlakoznék ha lehet.
2012. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sziasztok, en is tegnap delutan teszteltem halvany pozitivat, ma kellett volna megjojjon, remelem mar nem fog:)

nalunk is kisteso lesz, elso honap probalkozas volt ez:)

2012. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó többen is vagyunk. Szerintem msnen vagy facebookon?:)


Hova valósiak vagytok?

Én Bp.

2012. febr. 22. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most ebbe a fórumba beléptem!

[link]

2012. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok nekem jó ha facen beszélgetünk aki akarja privibe küldöm a nevet.
2012. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek, nekem a skype lenne a legmegfelelőbb. Vidéki kisvárosban élünk, már van egy kisfiam.
2012. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] itt is tudtok dumcsizni:-9
2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!