Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-re nem várok, hogy vagytok?...

12-re nem várok, hogy vagytok? Éreztek valamit? Izguljunk együtt, osszuk meg a tapasztalatainkat, hátha könnyebben megy az idő!

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:21
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok, most, hogy olvasgattalak titeket en is megkerdeztem a ferjem, hogy nott-e a cicim de sajnos nem vett eszre semmi valtozast. :( De nallatok akiknel nott a cici az jo jel lehet foleg ha mar a parotok is eszreveszi. Nallam semmi valtozas talan egy kis mindjart megjon erzes de ez lehet mensis jel is. Ami egyedul furcsa nallam, hogy nincsenek pattanasaim pedig mensi elott mindig ki szoktak jonni az arcomon az allam korul. Persze meg csak kedd van es elojohetnek pentekig de orulnek ha nem. :)

12:13-as aki dokihoz messz, szerintem lathat megvastagodott mehnyalkahartyat. Legyszi mindenkeppen jelentkezz, hogy mi volt.

Mar nincs sok pentekig lanyok ugyhogy kitartas! Remelem mindannyian pozitivat tesztelunk.


IL

2009. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
12:13-as vok.a doki azt mondta nem lát terhességet a nyálkahártyát vékonynak találta,de viszont cisztát talált:((((( háááát nem tudom szar az egész:(((
2009. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Ó, basszus. :(

Nekem is meg fog jönni. Méhszájam majd ki lóg, puha és nyitva. Ez se sikerült. :(

2009. jún. 9. 20:37
 34/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 18-as vagyok. Ma arra ébredtem, hogy émelygek és vas ízű (mint a vér) a szám íze... kezdhetek örülni?

Sajnálom lányok akiknek nem sikerült, együtt érzek veletek. :( Én is nagyon izgulok, ráadásul azért is, mert most szombaton lesz az esküvőnk. De nagy ajándék lenne ez a baba :D

2009. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

12:13-as nagyon sajnallom, hogy a doki nem latott semmit. Sajnos nallam sem biztato a helyzet. Nagyon mensis erzesem van. A fejem is faj, nallam ez a mensi jele szokott elnni egy-ket nappal a mensi elott. :( Nagyon intenziv a mindjart megjon erzesem is. Ugy erzem, hogy ez sem lesz az en honapom pedig annyira remenykedtem, jokor voltunk egyutt, ennel tobbet az ember nem is tehet. :( A hangulatom is olyan valtozo. Semmi olyan tunetem nincs ami babara utalna. Mar kezdem feladni a remenyt.

18-as: A femes iz a szajban az nagyon jo jel!!!!! Sokat olvastam itt, hogy babas tunet volt!! Nagyon szoritok neked es majd mindenkeppen jelentkezz! Sok boldogsagot kivanok neketek a leendo ferjeddel es egy nagyon izgalmas hetvegenek nezel elebe. Az biztos, hogy a pozitiv tesztnel szebb ajandekot nem is adhatnal a ferjednek. :) De nehogy elkeseredj ha meg nem lesz pozitiv mert azert en inkabb arra tippelek, hogy jovohetnel hamarabb nem lesz pozi az a teszt ha baba van. De azert egy probat meger csak el ne rontsa a napodat szombaton!

Kedves kerdezo, sajnos nem ertek a mehszajhoz de latom nallad is kezd meghalni a remeny akkarcsak nallam. :( Azert meg ne temessuk el ezt a honapot. Meg jelenkezem.


IL

2009. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok! "N" Vagyok! Egyenlőre semmi válozás,a melleim fájnak,enyhe menzis görcs,meg pici köldök szurka! Még két nap! Majd még jelentkezem!!

Csajok! A remény hal meg utoljára!!

2009. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Vérnek nyoma sincs, mondjuk múltkor is hirtelen jött meg, nem pecsételtem, de a méhszáj majd kiesik. :(

Nem baj, újra próbáljuk, nem adom fel!!!! :D

2009. jún. 10. 22:15
 38/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!:)

Bea vagyok...hogy érzitek magatokat?Van valami változás nálatok?Esetleg tesztelt már valaki?

Nálam semmi különös,fáj a cicim,viszont a szurkákat már vagy 2 napja nem érzem,és csak 1-2 csepp folyásom van...

Szerintem holnapra megfog jönni....

Nektek drukkolok!!!!

2009. jún. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok lanyok, nekem van egy halvany pozitiv tesztem, ma reggeli elso vizeletbol! De meg nagyon halvany ugyhogy megfogom szombaton reggel ismetelni. A fejfajasom elmult teljesen ami mensi elott szokott lenni de a melleim viszont egyre jobban fajnak. Van egy kis mindjart megjon erzes de nem olyan intenziv mint mensi elott. Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek es megy a drukk!!! Majd irjatok meg mi lett!


IL

2009. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok, és már akarjuk a másodikat. Így a babámat lesem, hogy mit szól a tejhez. Pár napja mintha kevesebb lenne, kicsit sírdogált is a cicin. De azért elfogadta. Lehet, hogy már érzi a terheshormont a tejben? Másrészről meg sajnálnám szegényt, ha nem lenne neki cici, olyan édes vele.

Már vettem tesztet, de még nem mertem megcsinálni. A gyógyszerész meg azt mondta, hogy ha 10 napot késik, akkor csináljam meg. Na, azt ki sem bírom.

2009. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!