Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódás jele?

Ez lehetett beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
3-án volt meg a menszeszem.A 9. és a 17. napon voltunk együtt.Tegnap előtt és az előtti napon a hasam aljában olyan mindjárt megjön érzésem volt csak enyhébb.Ez lehetett beágyazódás?Azóta nem érzek semmit.
2012. febr. 24. 07:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem barmi lehet:) attol fugg mikor volt peteeresed. egyebkent en is hasonlocipoben jarok. nekem is 3-an volt meg, majd termekeny het elejen es vegen voltunk egyutt... most en is figyelgetem a jeleket... mellfeszules, mindjart megjon erzes megvan nekem is... szoritok!
2012. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor egy cipőben járunk!:)

Csak nekem nincs semmi tünet se mell feszülés se mindjárt megjön érzés csak azon a két napon volt.De azért hátha...Történtek már csodák pláne,hogy 5 éve próbálkozunk...

Szorítok neked!Majd írd meg mi lett!:)

2012. febr. 24. 09:04
 3/22 anonim ***** válasza:

Az pont elég!


Én csak az utolsónál figyeltem a "jelekre" és a beágyazódáskor volt 1x (időben ilyen tájt,pont péntek volt!) meg fog jönni érzésem... hétfőn reggel teszteltem,halványan pozi lett.... Ennek már több mint egy éve,de tisztán emlékszem! :-)


Nagyon szorítok mind a kettőtöknek!!! :-D



Üdv:3 lányos

2012. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Elso vagyok! Nekem ma erdekes modon reggeltol egeszen delutanig megszunt minden eddigi tunetem! Tok normalis napom volt.de este 6 utan megint elojott a mellfeszules, kb egy oraja meg fel vagyok puffadva ( mekis kajat ettem, meg kolat ittam- soha semmi bajom nincs tole)& a kolatol kicsit hanyingerem is van, erzem, hogy a gyomorszajamnal "acsorog".

Masik valaszolo, koszi a biztatasodat!

Kerdezo, legyszi te is irj hogy mi van veled!

2012. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tegnap nekem is kicsit furi volt a gyomrom.Olyan teltség érzés nem is tudom de nem volt jó.Még egy hetet várnunk kell...:)
2012. febr. 25. 08:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Vagy hétfőn teszteljek?De az még nagyon korán lenne ha 3-án kell megjönnie!Nem?
2012. febr. 25. 08:32
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem koran van hetfo...en 2- an reggeli elsobol tesztelni fogok. Nem akarok idegeskedni hogy megjon- e. Szerintem csinalj te is akkor! A naptaram nekem is 3- ara adja ki hogy meg kellene jonnie de mindig ahhoz kepest amit mutat egy nappal hamarabb jon meg ugyhogy en ezert csinalom aznap reggel. Egy baratnom is akkor fog tesztelni, mar" osszebeszeltunk" :)
2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amugy kepzeld azt almodtam hogy egyszerre negy tesztet csinaltam es pozitiv lett, de aztan meg hogy tuti legyen csinaltam meg kettot es az is pozi lett!:) nem semmi vagyok almomban sem azert :)
2012. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Anno nekem is volt olyan álmom,hogy: egyik éjjel + teszttel álmodtam,a másik éjjel pedig álltam a fürdőszobánkban éreztem a magzatmozgásokat,lenéztem és hatalmas hullámzó pocim volt... :-) jaj,de szép álom is volt!! így bátorkodtam egy 25-ös tesztet a nemvárt előtti reggelen megcsinálni...

Megy a drukk ezerrel!!!

Majd írjátok meg,hogy mi lett!!!


Utóbb úgy jártam- részben nem bánom,mert korai lett volna,részben viszont...

Most azt álmodtam,hogy 1 dbz teszt volt a kezemben,amit álmomban azért nem csináltam meg,mert még csak 4 nap telt el az együttlét óta,amit álmomban is tudtam. Pár napra rá pedig hullámtó közepesen nagy pocakkal álmodtam. Már 1 hete szökőkút lettem,ma már érzékeny is lett a cickóm,mikor szopizott a kisebb-sőt,most,hogy nincs rajtam is cefett érzékeny,pedig most ért ide a meg-menőkém.


Szorítok Nektek!!!!!!!!!!!!!!


Üdv:3 L.

2012. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Oké!2-án reggel én is tesztelni fogok!Már hárman vagyunk!Majd írd meg mi lett de el ne feledd!!!:)
2012. febr. 25. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!