Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem voltak semmilyen beágyazodásos tüneteim. AMikor már tudtam babát várok akkor vissza gondolva, volt, hogy a köldököm alatt fájt egy fél percig furán aztán semmi.Ez egyszer volt összesen, de lehet nem attól. Nálam általában ovutól fájt a mellem s mindjárt megjön érzés meg csak a kimaradt mensikor jelentkezett.

18 hetes kismama

2012. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:

Mint már gondolom olvastad akár itt, akár máshol mindenkinél más és más. Amúgy én is hasonló cipőben járok, csak mi többször voltunk együtt, és én most febr. 29-ére nem várom. Annyi, hogy olyan érzetem van az alhasamban mint amit akkor érzel a hasadban, ha degeszre etted magad. Meg többször kell meglátogatnom a kétbetűs helységet is. De az elmúlt hónapban is voltak jelek, aztán kiderült, hogy csak a szervezetem szórakozott egy kiscit. Szóval én nem merem nagyon beleélni magam.

De ugye 2-a már elmúlt. Mi lett menszi, vagy egy pozitív teszt?

2012. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:

2. voltam.

Most nézem, hogy az a február elírás lehet, és márc-ra gondolhattál.

2012. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is feb. 1. volt azt utolsó mensim első napja. Kb 2 napja volt az ovum, most néha olyan, mintha pillangók lennének lent a hasamban. Néha érzek olyami fájalmat, mint ovu előtt, de nem szeretnék beképzelni semmit, bár néha hajlamos vagyok rá. Drukkolok Lányok, hogy ez legyen a mi hónapunk! :)
2012. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
Nekem feb. 1 volt és Jónással számíttattam a napokat azon rendületlenül wellnesseltünk:-) utána naptól -mivel császáros volt az előző- a sebem alatt finoman feszülget a hasam....hát 28.-án kiderül:-)
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem febr.2.-án volt mensi, tegnap előtt kezdtük a babaprojektet, remélem akkor volt ovum, de nem fűzök hozzá reményt, mivel a fiamnál anno 16.napon volt! De majd elválik. Érezni nem érzek még semmit 1. korai lenne még. 2.hogy az sem biztos, hogy sikerült! Lehet lekéstük az ovut!
2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:

2. igazad van, tenyleg elirtam, bocsi :) csak mar nagyon siettem a kerdes beirasaval :) szoval marcius 2-re nem varom...

en is gyakrabban jarok a ketbetusre, meg sokszor jon ram farkasehseg, hiaba par oraval elotte ettem magam tele. de tudom hogy ez valoszinuleg meg csak bebeszeles, es nem igazi tunet, ugyhogy nem szamitom mervadonak.

Meg mostanaban sokat piros az arcom, mintha ki lennek melegedve, de kozben nem vagyok, es az egyik baratnomnel is ugyanez volt, amikor terhes lett. Amugy soha nem vagyok piros, mindig feher vagyok, mint a fal :) de meg ez sem jelent semmit, tudom...

2012. febr. 23. 14:01
 8/82 A kérdező kommentje:
de azert ha akarod addig irj hogy hogy vagy meg ilyenek, szurkolok, hogy 29-en ne jojjon meg neked :)
2012. febr. 23. 14:05
 9/82 A kérdező kommentje:
1. koszonom, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat :) nekem a mellfeszules maximum egy hettel elotte szokott kezdodni, most par napal hamarabb kezdodott, csak azert furcsallom..
2012. febr. 23. 14:07
 10/82 A kérdező kommentje:
4. Hogy lehet hogy ket napja volt az ovud? Nem beagyazodast akartal irni? Vagy hany naposak a ciklusaid?koszi a drukkot!:)En is drukkolok mindenkinek!:)
2012. febr. 23. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!