Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
Édesapámnak van egy ikertestvére, illetve a nővérének 3-as ikrei
2012. febr. 25. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, neked a családban 2x is előfordult. Az ikerterhesség főleg az apa által öröklődik. Szóval megvan rá az esélyed hogy ikreid lesznek. De akármi előfordulhat. Az is megesik hogy az első terhességben csak 1 a másodikban pedig 2 vagy akár 3 gyermek születik.


Sok sikert, és minden jót kívánok neked!


14hkm

2012. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ikerterhességre való hajlam anyai ágon öröklődik, de csak a kétpetéjű ikerterhességé. Az egypetéjű egy véletlen dolog.
2012. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MÉg második vagyok.

Azt mondják még, hogy ha az apának van ikertestvére, akkor van rá több esély. (tudok ilyet, az egyik fiúnak vannak ikrei, ikertestvérének mincsenek, pedig 2 gyereke van)

Amúgy kicsit nagyobb esélyt adnak ha vannak valahol a családban, akárhol, de a legnagyobb esélyed akkor lenne, ha anyukádnak, vagy inkább a nagymamádnak lenne ikertestvére, mert ez általában egy generációt átugrik.

(nekem is ikreim vannak, sehol nem tudunk a családban hogy lettek volna, egypetéjűek, úgyhogy véletlen, nem örökölt dolog)

Szeretnél ikreket?

2012. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mindenáron szeretnék, de ha ikreim lennének nagyon örülnék nekik :)

Tudom, hogy dupla akkora feladat és felelősség egyszerre, de az öröm is dupla :)

Ha elsőre egy babám születne, nem valószínű, hogy vállalnék másodikat.

2012. febr. 26. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!