Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül a baba, ha...

Miért nem sikerül a baba, ha mindketten egészségesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Megint nem sikerült és emiatt el is keseredtem egy kicsit mert nagyon szeretnénk.Még csak pár hónapja próbálkozunk.Tudom,h nem szabad görcsösen akarni,és lefoglalom magam egy csomó mindennel,de akkor is ott van a gondolataimban,h milyen jó lenne.
2008. ápr. 10. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap az RTL klub műsorán volt egy nő aki elmondta, hogy a kisbaba választ minket. Akkor fog jönni, ha úgy gondolja itt az ideje. Probálom elfogadni és hiszek is ebben. Annak ellenére, hogy már négyszer teherbe tudtak esni csak a 8. héten mindig megtörtént a baj. Nem volt szivhangja a babáknak. Szóval légy türelemmel és meglátod sikerülni fog.
2008. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak pár hónapja próbálkoztok, akkor nincs miért aggódni! Tényleg fontos, hogy ne stresszeljétek magatokat emiatt, csak szeressétek egymást, a baba meg majd jönni fog!
2008. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a riportot, de egyik kolléganőm szinte már mániákusan hisz ebben a baba minket választ című dologban. Szorítok Nektek, hogy mielőbb összejöjjön, mi most próbálkoztunk először, persze már érzem magamon a terhesség tüneteit, de lehet hogy csak pszichés alapon.
2008. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 olyan ismerősöm is van, akik eltervezték hogy márpedig ők gyereket akarnak, és szinte minden másnap próbálkoztak, nos ebből 2-nek 1hónap alatt sikerült, 1-nek pedig 4 hónap alatt. Szóval ez sem mindig igaz hogy ne akarjuk annyira, mert akkor nem fog sikerülni, ők is nagyon akarták mégis sikerült...
2008. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltatok már kivizsgáláson?ez még nem nagy idő! Ne keseredj el! Nekünk már 2 éve nem sikerül és van baj is a páromnál! Detudod a remény hal meg utoljára!!

Sok sikert!

2008. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!